Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Güncel Mağaza Sayısı 84 Olan Dagi Giyim’de Hisseler Sınırlı Pozitif

Dagi Giyim, bugün İzmir'de bir mağazasını daha kapattığını açıklarken güncel mağaza sayısının 84 olduğunu bildirdi. Hisseler tepki vermedi.
Güncel Mağaza Sayısı 84 Olan Dagi Giyim’de Hisseler Sınırlı Pozitif
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi mağaza kapanışı hakkında açıklamada bulundu. Bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan açıklamaya göre Dagi Giyim, İzmir Selway AVM‘de bulunan mağazasını kapattı.

Kapanan bu mağazayla birlikte bayiler ve e-ticaret hariç olmak üzere, güncel mağaza sayısının 84 olduğu söylendi.

Yapılan açıklama sonrasında DAGİ kodlu hisse senetleri sınırlı pozitif seyrini sürdürdü.
Dagi Giyim Hisse 13 Ocak
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

Dün en son 2,82 lirada işlem gören hisseler bugünkü açılışı 2,83 TL ile yaptı. Açılış yükseği 2,84, açılış düşüğü 2,81 Türk lirası olurken 2,77 liraya kadar geriledi. Buradan toparlanan hisseler öğleden sonra 2,87 liraya kadar yükseldi. Ardından 2,8 lira seviyelerinde sınırlı pozitif fiyatlandı.

TSİ 17.05’te yüzde 0,35 artan hisselerin gün içi hareket aralığı 2,77 – 2,87 lira oldu. Haftalık bazda yüzde 1 düşen hisseler aylık yüzde 2,7 düşerken yıllık bazda yüzde 25 oranında değer kaybetti.

Dagi hisse senetleri bir yılın yükseğini 5,18 lirayla Ağustos’ta kaydettikten sonra geriledi. Ekim sonlarından bu yana ise çoğunlukla 3 lira altında kaldı.

GCM Yatırım Banner

Bugün yukarı yönlü ivmenin sürmesi durumunda izlenecek ilk teknik direnç 2,88 lira iken ikinci direnç 2,92 lira oldu. Düşüş durumunda ise 2,78 lira ilk teknik destek noktasını gösterdi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.