Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Gösterge Alarm Veriyor: Bu Altcoinde Güçlü Düşüş Eğilimi Var

Piyasalar, ABD GSYİH verilerine tepki vermeye devam ederken bir altcoin için güçlü düşüş sinyalleri yanıp sönmeye başladı. Detaylar haberde;
Gösterge Alarm Veriyor: Bu Altcoinde Güçlü Düşüş Eğilimi Var
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para piyasaları, beklenenden daha iyi gelen ABD GSYİH verilerine tepki vermeyi sürdürürken, bazı kripto birimlerini önümüzdeki günlerde zor bir sınav süreci bekliyor olabilir. Ayıların hakimiyetini hissettirmeye başladığı, boğaların ivmeyi yeniden kazanmak için mücadele verdiği Waves bu kripto para birimlerinin başında geliyor.

Akıllı sözleşmeler ve DApps gibi merkeziyetsiz ağ ve ürünleri geliştirme hedefiyle oluşturulan blokzincir platformu Waves’in tokenının güncel fiyatına ve hedeflerine dair öne çıkanlar şöyle sıralanıyor:

  • Waves fiyat analizi bugün için düşüş eğilimi gösteriyor.
  • Dijital para şu an için alçalan bir üçgen oluşumunda sıkışmış durumda.
  • Kripto para birimi için destek 1.0 dolar seviyesinde bulunuyor.

Waves için Görünüm Aşağı Yönlü!

Waves fiyat analizi, boğaların piyasada yeniden ivme kazanmak için mücadele ederken, düşüş eğiliminin sürdüğünü ortaya koyuyor. Fiyat şu sıralar 1.5 dolarlık destek seviyesi yakınında işlem görüyor ve bu seviyenin tutunamaması durumunda daha fazla kayıplara açık görünüyor.

Teknik göstergeler de Waves için aşağı yönlü görünüm sunuyor. Bu durum, satıcıların yakın vadede alıcılara karşı daha güçlü bir eğilime sahip olduğunu gösteriyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: CoinMarketCap

Günlük grafik fiyat analizi, WAVES’in günlük işlem seansını 1.70 dolardan açtığını ve o zamandan beri alçalan üçgen formasyonu oluşturarak yatay hareket ettiğini ortaya koyuyor.

GCM Yatırım Banner

Fiyatın 200 ve 100 günlük basit hareketli ortalama (SMA) eğrileri içinde işlem görmesi, uzun vadeli görünümde trend yönünün aşağı yönlü olduğunu gösteriyor. Ayrıca, MACD histogramı satış baskısında bir artış gösteriyor ve şu anda sıfır çizgisinin altında bulunuyor.

Waves, haber yazımı esnasında son 24 saatte yüzde 1.73 düşüşle 1.57 dolar civarında işlem görüyor. Kripto para birimi, normalde düşüş eğiliminin bir sinyali olarak görülen alçalan üçgen modeli oluşturdu. Kripto para için destek 1.0 dolarda bulunurken, direnç ise 2.00 dolar bölgesinde bulunuyor.

Olumlu yönde bakıldığında, eğer WAVES güçlü 2.0 dolarlık direncin üzerine çıkmayı başarırsa, fiyatı yakın vadede daha yüksek seviyelere gönderebilir.

Düşüş 0.50 Dolara Kadar Derinleşebilir!

Öte yandan, 1.0 dolar desteğinin altındaki bir kırılma, dijital para için daha fazla kayıp görebileceği anlamına gelir ve düşüş, muhtemelen önceki düşük seviyeleri olan 0.50 dolara kadar uzayabilir. Ayrıca, Fibonacci düzeltme seviyeleri, bir sonraki destek seviyesinin 0.84 dolar civarında olduğunu gösteriyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

4 saatlik grafikte fiyat analizi, ayıların piyasayı tamamen ele geçirdiğini gösteriyor. 50 günlük SMA, 200 günlük SMA’nın altına geçerek güçlü bir düşüş eğilimine işaret ediyor. MACD artan satış baskısı gösteriyor ve negatif bölgede işlem görüyor. Ayrıca, RSI şu anda aşırı satış seviyesi olan 30’a yakın ve yakında alıcılar devreye girmezse daha fazla düşüş görebilir.

Piyasa oynaklığına bakıldığında, fiyatlar genel eğilimin düşüş yönünde olduğunu gösteren küçük fiyat dalgalanmaları yaptı.

Sonuç olarak, Waves için fiyat analizi, ayıların piyasayı ele geçirdiğini ve kontrolün ellerinde olduğunu gösteriyor. Alıcılar yakında ortaya çıkarsa 1.0 dolar ve 0.84 dolar destek seviyeleri devreye girebilir, ancak şimdilik kripto parayı daha fazla kayıp bekliyor gibi görünüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın