Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Golda Gıda, WorldFood İstanbul’da Önemli Görüşmelere Katıldı

Golda Gıda, fuar süresince hem dış ticaretten hem de iç piyasadaki yeni müşteri adaylarıyla ikili görüşme fırsatları yakaladığını bildirdi. Detaylar haberde;
Golda Gıda, WorldFood İstanbul’da Önemli Görüşmelere Katıldı
HABER GİRİŞ

Türk gıda sektörünün global buluşma noktası olan WorldFood İstanbul, 6-9 Eylül’de Tüm Fuarcılık Yapım AŞ (TÜYAP) Fuar ve Kongre Merkezi’nde binden fazla markanın katılımı ve birçok yeni ürünün tanıtımı ile gıda eko sisteminde stratejik iş birliklerine kapı araladı. Golda Gıda ise WorldFood İstanbul’da pazar payını artırmaya yönelik birçok önemli görüşmeye katıldığını bildirdi.

Bera Holding’e bağlı olan Golda Gıda’dan yapılan açıklamaya göre yerli-yabancı birçok üretici firma ve ziyaretçinin katılım gösterdiği fuarda, B2B görüşmeler sonucunda her geçen yıl artan ihracat sektöründe pazar payını artırmaya yönelik görüşmeler yaptığı belirtildi.

Anadolu Ajansı (AA) haberinde WorldFood İstanbul’un bu sene 31’incisinin düzenlendiğine ve dünyadaki gıda ile ilgili organizasyonlar içerisinde ilk üçte yer aldığına yer verdi.

Golda Gıda, Sürdürülebilir Yatırımları Artırmayı Başardı

Fuar etkinlik programları ve gıda sektörünün uzman isimlerinin gelecek vizyonuyla küresel sektörel hedefleri büyütmeyi, sürdürülebilir yatırımları artırmayı, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve ihracata yönelik projeler için ilham verici birçok konuyu gündeme taşımayı başardı.

Golda Gıda Genel Müdürü Fatih Doğan, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. Doğan, küresel rekabet gücünü ve dış ticaret hacmini artırma misyonuyla çalışmalarına devam ettiklerine işaret etti.

GCM Yatırım Banner

Golda Gıda’nın sektörün en önemli platformlarından biri olan Uluslararası Gıda Ürünleri Fuarı’na makarna, un, irmik, bakliyat ve bisküvi-gofret ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesi ile katıldığını kaydetti.

Uzun yıllardır WorldFood Fuarı’nın önemli üretici firmalarından biri olduklarını dile getiren Doğan, “Fuar süresince hem dış ticaretten arkadaşlarımız hem de iç piyasadaki arkadaşlarımız yeni müşteri adaylarımız ile ikili görüşme fırsatları yakaladı.” ifadelerini kullandı.

Uluslararası Fuarlar İhracat Ağının Genişlemesine Katkı Sağlıyor

Sektörde uzun senelere dayanan kalite ve marka bilinirlikleri ışığında dünyanın dört bir köşesinden gelen yeni ziyaretçileri Golda Gıda stantlarında ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Uluslararası fuarların ihracat ağının genişlemesinde firmalar için önemli bir platform olduğuna dikkat çeken Doğan, B2B görüşmelerinin müşteri beklentilerini doğrudan anlamak, farklı pazarlardaki tüketici davranışları konusunda güncel bilgilere ulaşmak adına fuarın önemini vurguladı.

Golda Gıda için verimli bir fuar sürecinin tamamlandığını ifade eden Doğan, Worldfood İstanbul Fuarı’nın başarılı ve geniş kapsamlı olmasından dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti.

KAYNAK: AA

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın