Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Göknur Gıda’nın İşlem Tarihi Açıklandı!

Halka arz sonuçları yatırımcılarla paylaşılan Göknur Gıda’nın Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayacağı tarih açıklandı. İşte detaylar;
Göknur Gıda’nın İşlem Tarihi Açıklandı!
Son Güncelleme: 
Yorum

Göknur Gıda Maddeleri Enerji İmalat İthalat İhracat ve Sanayi, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden işlem görmeye başlayacağı tarihi paylaştı. Gün içinde 1-2-3 Mart tarihilerinde gerçekleşen halka arz sonuçları açıklanmıştı. Şirket, GOKNR hisse koduyla 11.00 TL sabit fiyat üzerinden halka arz edildi. Halka arz edilen 79.250.000 TL nominal payların hepsinin satıldığı bilgisi aktarılmıştı. Halka arz büyüklüğü ise 871.750.000 TL seviyesinde olmuştu.

Gün içinde Borsa İstanbul tarafından yapılan açıklamada şirketin paylarının 09.03.2023 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 11 TL üzerinden işlem görmeye başlayacağı açıklandı. İlgili sırada maksimum emir değerinin 1.000.000 TL olarak belirlendiği kaydedildi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu