Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Girişim Elektrik’ten 90,8 Milyon TL’lik Anlaşma

Girişim Elektrik, Elazığ Teknova Organize Sanayi Bölgesi ile 90,8 milyon TL'lik sözleşme imzaladığın duyurdu. Detaylar haberde...
Girişim Elektrik’ten 90,8 Milyon TL’lik Anlaşma
HABER GİRİŞ

Yatırımcıların hisselerini yakından takip ettiği şirketlerde biri olan Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt Ve Ticaret A.Ş. Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden Elazığ Teknova Organize Sanayi Bölgesi tarafından gerçekleştirilen ihale hakkında açıklama yaptı.

Şirket, 10/08/2023 tarihinde  “YG-AG ELEKTRİK ŞEBEKESİ VE ENH YAPIM İŞİ” konulu ihaleye katıldığı ve en avantajlı fiyatı vererek ihalede 1. Olduğunu hatırlattı.

Girişim Elektrik söz konusu ihalenin şirketin uhdesinde kaldığını Elazığ Teknova Organize Sanayi Bölgesi ile sözleşmenin bugün imzalandığını duyurdu.

Sözleşme bedeli KDV hariç 90.836.823 TL olduğu aktarıldı.

Şirketin hisseleri borsada (GESAN) kodu ile işlem görüyor. Açıklama öncesinde saat 14.13 itibarıyla 91,15 TL’den işlem gören hisseler, açıklama sonrasında 94,25 TL’den işlem gördü.

GCM Yatırım Banner

GESAN hisseleri saat 15.20 itibarıyla 1,36 TL’lik yükseliş ile 93,25 TL’den işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.