Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Girişim Elektrik, Sanica Isı ve Tureks Turizm’den Güncel Haberler

Girişim Elektrik yeni sipariş , Sanica Isı Sanayi ve Tureks Turizm ise imzalanan sözleşmeler hakkında açıklama yaptı. Detaylar haberde...
Girişim Elektrik, Sanica Isı ve Tureks Turizm’den Güncel Haberler
HABER GİRİŞ

Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş, yeni sipariş hakkında, Sanica Isı Sanayi A.Ş. üst yapı boruları satış sözleşmesi imzalanması ve Tureks Turizm Taşımacılık sözleşme hakkında Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklama yapıldı.

Girişim Elektrik, yüzde 70 bağlı ortaklığı Europower Enerji ve Otomasyon Tek. San. Tic. A.Ş.’nin Güneybatı Afrika ülkesi Angola Cumhuriyeti’nde yerleşik bir firmadan sipariş aldığını açıkladı.

Girişim Elektrik İki Yeni Sipariş Aldı

Şirket, söz konusu siparişin ‘Muhtelif sayıda ve özellikte Metal Clad, Modüler Hücre ve Dağıtım Trafosu’ tedariki konusunda olduğu belirtti. Sipariş bedelinin ise 9.250.135 TL olduğunu bildirdi.

Şirketten siparişe yönelik bir açıklama daha yapıldı. Girişim Elektrik’in bağlı ortaklığı Europower Enerji’nin Estonya’da yerleşik bir firmadan ‘Muhtelif güçte ve sayıda Dağıtım Trafosu” tedariki için sipariş aldığı ifade edildi.

Estonya’dan alınan siparişin bedelinin 935.000 euro olduğu aktarıldı.

GCM Yatırım Banner

Sanica Isı Sanayi 40 Milyonluk Satış Gerçekleştirdi

Sanica Isı Sanayi ise Adıyaman bölgesinde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından gerçekleştirilecek konut inşaatlarında kullanılmak üzere üst yapı boruları satışı gerçekleştirdiğini açıkladı.

Şirket, satış sözleşmesinin tutarının 40.000.000 TL olduğunu aktardı. Teslimatın ise bu yıl içinde geçekleşeceği bildirildi.

Tureks Turizm’den  31,9 Milyonluk Sözleşme

KAP üzerinden açıklama yapan şirketlerden biri olan Tureks Turizm, şu ifadeleri kullandı:

“Şirketimiz İSTAÇ İSTANBUL ÇEVRE YÖNETİMİ SAN.VE TİC.A.Ş. ile 13.06.2024 tarihine kadar sürecek olan “Personel Taşıma Sözleşmesi” imzalamıştır. Sözleşme bedeli 31.928.040,00 TL + KDV ‘dir. Yatırımcılarımız bilgileri sunarız.”

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın