Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

GESAN’dan İhale ve Yeni İş Anlaşması Duyurusu

Girişim Elektrik, ihale süreci ve yeni iş anlaşması hakkında KAP üzerinden açıklamada bulundu. Detaylar haberde...
GESAN’dan İhale ve Yeni İş Anlaşması Duyurusu
Yorum

Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret Sanayi A.Ş., Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden ihale sonucu ve yeni iş anlaşması hakkında açıklama yaptı.

Şirket, geçen yıl Aralık ayında Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından gerçekleştirilen gazlı hücre-köşk standart alımı işi konulu ihaleye katıldığını ve ihalede 1’nci olduğunu hatırlattı.

Girişim Elektrik, söz konusu ihalenin sözleşmesinin bugün imzalanacağını duyurdu. Sözleşme bedelinin KDV hariç 6.250.000 dolar olduğunu belirtti.

Şirket ayrıca Akça Hazır Beton San. Ve Tic. A.Ş. ile Öztüketim Arazi Güneş Enerjisi Santralleri yapılması hususunda anlaşma yaptı. Söz konusu anlaşmanın bedeli ise 3.471.000 dolar olarak açıkladı. Bu anlaşmanın ciroya ve kârlılığa olumlu etkisi olacağını bildirdi.

Girişim Elektrik Grafiği Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Girişim Elektrik tarafından yapılan duyuru sonrasında şirketin (GESAN) kodlu hisselerine göz attığımızda saat 11.05 itibarıyla en yüksek 83.7’yi, en düşük ise 82.25’i gördü. Saat 11.12 itibarıyla yüzde 1.1’lik yükseliş ile 82.65’den işlem gördü.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu