Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

GESAN 41,3 Milyon TL’lik İhaleyi Kazandı

Girişim Elektrik, KAP üzerinden 41,3 milyon TL'lik ihaleyi kazandıklarını açıkladı. Detaylar haberde..
GESAN 41,3 Milyon TL’lik İhaleyi Kazandı
HABER GİRİŞ

Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş., Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden ihale sonucu hakkında açılama yaptı. Şirket, Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi tarafından gerçekleştirilen ihaleyi aldıklarını duyurdu.

Şirket, Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi tarafından 04/05/2023 tarihinde gerçekleştirilen, ‘’Hab Osb 2. Kısım Elektrik Dağıtım Şebekesi Yapımı İşi” konulu ihaleye katıldığı ve en avantajlı fiyatı vererek ihalede 1’nci olduğunu hatırlattı.

Bu kapsamda ihalenin şirketin uhdesinde kaldığı Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi tarafından iletildiği aktarıldı.

Söz konusu işin baz bedelinin 41.300.000, TL olduğu ifade edildi.

Girişim Elektrik Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin (GESAN) kodlu hisselerine göz attığımızda açılışı 48,06 TL’den yaptı. Hisseler açıklama sonrasında saat 17.50’den itibaren 51,95 TL’ye yükseldi yine en düşük 51,25’i gördü.

GCM Yatırım Banner

Hisseler saat kapanışı 51.85’den yaptı. Saat 18.09’dan itibaren yüzde 7,53’lük yükseliş ile 51.7’den işlem gördü.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.