Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

GESAN 157 Milyon TL’lik İhaleyi Kazandı

Girişim Elektrik, 157 milyon TL'lik ihalede birinci olduğunu duyurdu. Şirketin hisseleri bu haberden olumlu etkilendi. Detaylar haberde...
GESAN 157 Milyon TL’lik İhaleyi Kazandı
Yorum

Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş., Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni anlaşmalarını ve kazandığı ihaleleri açıklamaya devam ediyor. Şirket bugün konuya yönelik yeni bir duyuruda bulundu.

Şirket, ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından bugün gerçekleştirilen ihaleye katıldığını açıkladı.

Girişim Elektrik, ‘’IH2023/53 DOSYA NOLU TRAFO ALIMI” konulu ihalede en avantajlı fiyat vererek ihalede 1’nci olduğunu duyurdu. İhalenin toplam bedelinin 7.592.600 dolar (KDV hariç 157.014.968 TL) olduğu ifade edildi.

Girişim Elektrik Grafiği
Kaynak: Paratic Piyasalar

Bugün açılışı 56.15 TL’den yapan şirketin (GESAN) hisseleri açıklama sonrasında 59.2 TL’ye yükseldi. Yükselişin ardından hafif düşüşe geçen hisseler saat 14.36 itibarıyla yüzde 58.55’den işlem gördü.

Şirketin hisseleri aylık bazda yüzde 13,21, yıllık bazda yüzde 2,31 düşüş kaydetti. Haftalık bazda yüzde 9,92’lik yükseliş gösterdi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu