Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Gersan Elektrik Hisseleri Sasa ile Sözleşmenin Ardından Güne Artıda Başladı

Sasa Polyester’den iki ay içinde teslimatı yapılmak üzere iş alan Gersan Elektrik’te, hisseler açılışı dünkü kapanış seviyesinin üzerinden yaptı.
Gersan Elektrik Hisseleri Sasa ile Sözleşmenin Ardından Güne Artıda Başladı

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. Sasa Polyester Sanayi A.Ş. ile iş sözleşmesi imzaladı. Bu sabah Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yapılan açıklamada, söz konusu işin Adana’da yapılacak New Pta Complex Projesi kapsamında ilk etap olarak Topraklama ve Aydınlatma Malzemeleri ile Bus-Bar malzemeleri teslimatının yapılması yönelik olduğu aktarıldı.

İlk etap teslimatların iki ay içinde tamamlanacağı bildirildi. Ortaklık faaliyetlerini olumlu etkileyecek olan iş ilişkisinin başlamasının öngörüldüğü tarih 06.10.2021 olarak belirtildi.

Gersan Elektrik hisseleri borsada son dönemde zayıf performans sergiliyor.
Gersan Elektrik Hisse Performansı
Kaynak: Paratic Piyasalar

İmalat, metal eşya, makine, elektrikli cihazlar ve ulaşım araçları sektöründe faaliyet gösteren şirketin GEREL kodlu hisseleri, Salı günü %1,68 değer kaybıyla 5,30 liradan kapandı. Gün içinde 5,25 – 5,39 arasında hareket etti.

Haftanın üçüncü işlem gününe %1,14 artışla 5,34 liradan başladı. Saat 10.12’de %0,76 artışla işlem görüyor.

BIST sınai ve metal eşya endeksi altında yer alan hisseler haftalık bazda %0,56 oranında azaldı. Kaydedilen en yüksek fiyat 5,52, en düşük 5,25 oldu.

Aylık kaybı %9’un üzerini gösterirken, hisselerin tavan ve taban fiyatları 5,87 ve 5,13 şeklinde gerçekleşti. Gersan hisseleri yıllık bazda da yatırımcısına kaybettirdi.

%24 değer kaybeden hisseler en düşüğü 5,02 lira, en yükseği 8,55 seviyesinde kaydetti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum