Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Gedik Yatırım’dan Alım Önerisi: Listede Bu Hisseler Var!

Gedik Yatırım tarafından paylaşılan günlük bültende, dört hisse senedi için alım önerisi verildi. O hisse senetleri haberde…
Gedik Yatırım’dan Alım Önerisi: Listede Bu Hisseler Var!
HABER GİRİŞ

Yatırımcılar borsanın son haftalardaki değer kaybının ortasında alım yapacağı hisse senetlerini araştırıyor. BIST 100 endeksi güne yüzde 1’e yakın yükseliş ile başladı ve 8100 puan seviyesini test etti.

Gedik Yatırım tarafından alım yapmak isteyen yatırımcılar için yeni hisse önerileri paylaşıldı. Aracı kurum tarafından paylaşılan günlük bültende, dört hisse senedi için alım önerisi verildi. Paylaşılan bültende yer alan hisse senetleri şu şekilde:

  • ASELS
  • CCOLA
  • ENJSA
  • LOGO

Gedik Yatırım, ASELS için pozisyona giriş aralığının 48-48,40 TL olarak verdi. Aracı kurum hisse senedi için 49,06 TL’yi hedef fiyat olarak verirken, 47,6 TL seviyesini ise zarar kesme bölgesi olarak gösterdi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==

ASELS hisseleri yüzde 1,7 günlük yükseliş ile 49,16 TL seviyesinden işlem görüyor. Bültende paylaşılan bir diğer hisse senedi CCOLA oldu. CCOLA için 521-526 TL aralığında işleme girilebileceğine dikkat çeken Gedik Yatırım, 517,5 TL hedefi verdi.

GCM Yatırım Banner

CCOLA hissesi an itibarıyla 534 TL seviyesinden işlem görüyor. Aracı kurum günlük bültende ENJSA hissesi için de alım tavsiyesi verdi. Hisse senedi için 50 TL seviyesinden giriş önerisinde bulunan kurum, 51,25 TL’yi hedef fiyat olarak işaret etti.

Bültende önerilen son hisse senedi ise LOGO oldu. LOGO hissesi için 78,10-78,90 TL aralığını öneren kurum, 80,4 TL’yi hedef seviye olarak gösterdi. ENJSA ve LOGO hisseleri sırasıyla 51 TL ve 80,2 TL seviyelerinden işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.