Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Gayrimenkul Şirketinin Portföy Değeri Yüzde 70’e Yakın Arttı

Borsaya 7 ay önce adım atan gayrimenkul şirketi, gayrimenkul değerleme raporları kapsamında portföy değerinin yüzde 70'e yakın arttığını açıkladı. Detaylar haberde...
Gayrimenkul Şirketinin Portföy Değeri Yüzde 70’e Yakın Arttı
HABER GİRİŞ

Gayrimenkul şirketi Fuzul Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden 2023 yıl sonu değerleme raporları hakkında açıklamada bulundu.

Şirket, gayrimenkul değerleme raporları kapsamında portföy değerinin bir önceki raporlarına göre yüzde 68,28 artış gösterdiğini açıkladı. Böylece portföy değerinin 4 milyar 852 milyon TL’den, 8 milyar 165 milyon TL’ye ulaşmış olduğunu paylaştı.

Geçen yıl Temmuz ayında 8,90 TL’den halka arz olan şirket hisseleri (FZLGY), en yüksek 12,7 TL’yi gördü. 2023’ü 11,92 TL’den kapatan hisseler, yeni yılda açılışı 12,32 TL’den yaptı.

FZLGY Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Rapor sonrasında anlık olarak yükseliş göstererek 12,44 TL seviyesini gören hisseler sorasında hafif düşüşe geçti.

FZLGY Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin hisseleri yazım sırasında 12,02 TL’den işlem gördü.

GCM Yatırım Banner

Şirket Hakkında

Şirketin resmi sitesinde yer alan bilgilere göre, 1992 yılında Fuzul Dış Ticaret A.Ş. olarak kuruldu. 2000 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başladı. 2009’dan itibaren katma değeri daha yüksek ve prestiji daha fazla olan markalı konut projeleri geliştirme alanına yöneldi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın