Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Garanti Bankası Yeni Uçuş Kartı Shop&Fly’ın Tanıtımını Yaptı

Kredi kartına yeni soluk getirmesi beklenen, Garanti Bankası’nın yeni uçuş kartı Shop&Fly ve sunduğu imkanlar hakkında detaylı bilgilendirme yapıldı.
Garanti Bankası Yeni Uçuş Kartı Shop&Fly’ın Tanıtımını Yaptı
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME

Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil, yeni uçuş kartları olan Shop&Fly hakkında detayları paylaştı. Erbil yaptığı konuşmada; müşterilerin hayatına değer katacak, alışveriş keyfini fırsata çevirecek ve kredi kartı pazarına yeni bir heyecan getirecek Shop&Fly’ın tanıtımı için bir araya geldiklerini söyledi.

Erbil, sektördeki tüm bankaların her koşulda ekonominin göreceli daha yavaş dönemlerinde, en büyük müşteriden, bireysel müşteriye kadar ilk etapta ödeme kolaylığı sağlayacak imkanlar sunduklarını aktardı.

Garanti Bankası’nın yeni uçuş kartı Shop&Fly’ın kredi kartı pazarına yeni bir soluk getirdiği ifade edildi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Söz konusu kart uçuş ve alışveriş keyfini fırsata çevirirken, aynı zamanda müşterilerin 1 TL harcamalarına en az 1 mil kazandırarak, diledikleri havayolu şirketinden bilet alma imkanı sunuyor. Harcadıkça daha yüksek oranda ve kolay mil kazandıran Shop&Fly, kart sahiplerine tüm seyahatleri boyunca da havalimanlarında ayrıcalıklar kazandırıyor.

Bireysel müşteriler için Shop&Fly Gold ve Shop&Fly Platinum olmak üzere iki segmentten, ticari firmalar için ise Shop&Fly Business segmentiyle Mastercard/Visa ve American Express olarak iki karttan oluşuyor. Özel bankacılık müşterileri için hizemete sunulacak Shop&Fly Masters kartı da çok özel fırsatların yararlanmasını sağlayacak.

Lansman toplantısında konuşan Garanti Genel Müdürü Fuat Erbil, yenilikçi ürünlerle değer katmaya devam ettiklerini söyledi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Sektöre yön vermeye, müşterilerine yenilik sunmaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya devam ettiklerini belirten Erbil, bu doğrultuda müşterilerin beklentilerine uygun, fark yaratan ürünlerle kredi kartı pazarında liderliklerini sürdürdüklerini dile getirdi.

GCM Yatırım Banner

Shop&Fly kredi kartı ile yeni bir marka hikayesi yazmak üzere yola çıktıklarını, seyahatseverlerin uçuş ve alışveriş deneyimlerini farklı bir boyuta taşıyacaklarını ekledi. Erbil, Shop&Fly kartı ile ilgili olarak; “Sahip olduğu özellikler, çok geniş kullanım alanı, sağladığı fırsatlar ve kullanıcısına kazandırdıklarıyla önemli bir ürün olarak pazara yeni bir soluk getireceğine inanıyoruz.” sözlerini kullandı.

Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Işıl Akdemir Evlioğlu da Shop&Fly kartı hakkında bilgilendirmede bulundu.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Ülkemizde seyahat edenlerin ve kredi kartı kullananların sayısının her geçen gün arttığını söyleyen Evlioğlu, gelişen ve çeşitlenen ihtiyaçlarla birlikte farklı beklentilere hitap edebilmek ve pazarda olmayan bir ürünü hizmete sunmak adına Shop&Fly kartını müşterilerine tanıttıklarını belirtti.

Her 1 TL’lik harcamalarda 1 mil kazanacaklarını ve biriktirdikleri her 100 mili kullanabileceklerini anlatan Evlioğlu, müşterilerin seyahatleri boyunca indirimli lounge kullanımı, vale, shuttle hizmetleri, seyahat sigortası ve rötarlı uçuşlarda ekstra mil özelliği gibi ayrıcalıklara sahip olduklarını söyledi.

Kredi kartı pazarıyla ilgili değerlendirme yapan Fuat Erbil, 2018 yılını kredi kartında %4,5 takipteki alacak ile kapadıklarını belirtti.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Kredi kartı pazarının geçen yıl %15 büyüdüğünü ve ödeme pazarının 800 milyar TL seviyesine yaklaştığını söyleyen Erbil, işsizliğin artmasıyla birlikte takipteki alacakların artış göstereceğini dile getirdi. Fakat bir miktar artış olsa bile 2007 – 2008 yıllarındaki seviyelerin görülmeyeceğini söyledi. Erbil, tüm bankacılar olarak müşterilerin zor duruma düşmesini istemeyeceklerini ve ödemelerini rahatlatacak imkanlar sunmak için çaba harcadıklarını sözlerine ekledi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.