Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Galatasaray’ın CEO’su Hande Ocak Başev Olurken Hisseler Pozitif

Galatasaray Sportif A.Ş. yeni CEO’su olarak Hande Ocak Başev’i atadı.
Galatasaray’ın CEO’su Hande Ocak Başev Olurken Hisseler Pozitif
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. şirketin İcra Kurulu Başkanı/ CEO görevine Hande Ocak Başev’in atandığını açıkladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan açıklamada; “Şirketimizin İcra Kurulu Başkanı/ CEO Görevine Sayın Hande Ocak Başev atanmıştır. Sayın Hande Ocak Başev aynı zamanda Şirketimizin hakim ortağı Galatasaray Spor Kulübü Derneği ve bağlı ortaklıklarında da aynı göreve getirilmiştir.” dendi.

Hisseler açıklamanın yapıldığı dakikalarda pozitif bölgede seyrini sürdürdü.
Galatasaray Hisse Pozitif
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

Önceki kapanış fiyatı 3,94 Türk lirası olan GSRAY kodlu hisse senetleri, bugünkü seansa 3,96 TL ile başladı. Açılışın ardından kademeli bir şekilde yükselirken 4,05 TL’ye kadar çıktı.

TSİ 16.39’da yüzde 1,8 artıda fiyatlanırken gün içi hareket aralığı 3,94 – 4,04 TL oldu.

Son verilere göre Galatasaray hisselerinin haftalık kazancı yüzde 3,9’a çıkarken aylık bazda yüzde 2,7 değer kaybı yaşadı. Yıllık getiri ise yüzde 1 oldu.

Manşet Haberleri
Sponsorlu
BİST 100 Günü Nasıl Kapatır?

Yukarı yönlü hareketin sürmesi durumunda izlenecek ilk teknik direnç noktası 4,06 TL’ye işaret ederken ikinci direnç 4,11 TL oldu. Düşüşün başlamasında ise 3,95 Türk lirası ilk teknik destek noktası olarak görev yaptı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle finansal başarıya giden yolda lider adımı atın.