Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

FXStreet İddia Etti: ApeCoin Fiyatı Kolayca İkiye Katlanabilir!

FXStreet analizine göre piyasa koşullarının destekleyici pozisyonda kalması halinde ApeCoin fiyatı kolayca ikiye katlanabilir. Detaylar haberde;
FXStreet İddia Etti: ApeCoin Fiyatı Kolayca İkiye Katlanabilir!
Yorum

FXStreet analisti Akash Girimath, kimi zaman adından çok bahsettiren ApeCoin’i analiz etti. Analist, Bored Ape Yacht Club ekosisteminin fayda ve yönetişim tokenı olarak üretilen ApeCoin’in (APE) fiyatının katlanabileceğini öngördü.

Girimath’a göre ApeCoin fiyatı kabaca beş aydır dar bir aralıkta konsolide oluyor ve şu anda çıkış yapmaya hazır.

Yükseliş momentumu yeterliyse ve piyasa koşulları doğruysa başarılı bir toparlanmanın gerçekleşmemesi için herhangi bir neden bulunmuyor.

ApeCoin Fiyatı Patlayıcı Bir Ralliye Hazırlanıyor

ApeCoin fiyatı, son beş ayın büyük bölümünü 5.13 ila 10.25 dolar aralığının altında işlem yaparak geçirdi. Yükseliş momentumundaki son artış, altcoinin son 30 saatte yaklaşık yüzde 6.5 oranında artış yaşamasına neden oldu. Ve en önemlisi bunu yapmaya devam edeceğine dair işaretler var.

5.13 doların üzerindeki toparlanma önemli bir adım ve bir sonraki büyük engel, aralığın 7.69 dolardaki orta noktası olacak. Bu seviyede işlem hacminde bir boşluk bulunması ortalama bir geri dönüşün daha muhtemel olmasını sağlıyor.

Bu Gerçekleşirse Fiyat Katlanabilir!

Bunun yanı sıra, hacim profili göstergesi 11.28 dolar seviyesine kadar büyük boşluklar ortaya koyarak fiyatın bu seviyeye çıkmasını kolay hale getiriyor.

7.69 dolarlık engelin tersine çevrilmesi, APE fiyatının 11.28 dolarlık yüksek aralığı tekrar test etmesine izin verecek ve toplam kazancı mevcut konumdan yüzde 97’ye kadar getirecektir. Bu da fiyatın katlanması anlamına geliyor.

ApeCoin’in nereye kadar yükselebileceği, momentumun yeterince güçlü olup olmadığına bağlıdır. Eğer istenen güç yakalanabilirse, yatırımcılar ApeCoin fiyatının 11.28 dolara kadar çıktığını görebilirler.

Ape Grafik
Kaynak: FXStreet

Yukarıdaki yükseliş anlatımından bağımsız olarak, ApeCoin fiyatının son toparlanmayı kolayca geri alma ve düşük aralığı 5.13 dolardan yeniden test etme riski var. Bu seviyenin kırılması, boğalardan gelen ilk zayıflık işareti anlamına gelecektir.

Bu eğilim devam ederse ve ApeCoin fiyatı 4.55 doların altına yakın bir günlük mum çubuğu üretirse, daha düşük bir dip oluşturacak ve yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Bu gelişme, APE’nin bir sonraki istikrarlı destek seviyesi olan 3.42 dolara düşüşüne neden olabilir.

APE Fiyatında Son Durum

APE fiyatı haber yazımı esnasında son 24 saatte yaklaşık yüzde 1.6 yükselişle 5.26 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%