Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Froge Coin Yeni NFT Projesinin Duyurusunu Gerçekleştirdi

NFT furyasına Froge da katılıyor.
Froge Coin Yeni NFT Projesinin Duyurusunu Gerçekleştirdi

Froge, kripto parasını piyasada öne çıkarmak amacıyla kendi NFT platformunu duyurdu. Non-fungible token’lar olan NFT’ler, son dönemde oldukça popüler hale geldi. Ağırlıklı olarak dijital sanat alanında kullanılan NFT’ler aracılığı ile büyük fiyatlarda satışlar gerçekleştiriliyor. Froge Coin 2 hafta önce piyasaya sürüldü ve şimdiden 2 milyon dolardan fazla piyasa değerine ulaştı.

Kripto para tüccarlardan ve genel halktan gelen olumlu geri bildirimlerle fiyat olarak %1800 artış yaşadı. Froge arayüzü, kripto dünyasındaki yeni yatırımcıların bile nasıl çalıştığını anlayacağı şekilde tasarıma sahip. Daha da önemlisi, madeni para, piyasadaki dalgalanmalardan yararlanmayı ve böylece kripto para birimi yatırımınızı kısa sürede büyütmeyi sağlıyor.

NFT’ler Kripto Piyasasına Yeni Soluk Getiriyor

NFT'ler Kripto Piyasasına Yeni Soluk Getiriyor

Froge’un NFT platformunun yılın üçüncü çeyreğine kadar hayata geçmesi bekleniyor.  Yapılan açıklamada, projenin arkasında profesyonel ve deneyimli bir teknoloji ekibinin olduğuna yer veriliyor. Froge, kullanıcılar için yeni planlara sahip ve deneyimleri iyileştirmek için gerekli ayarlamaları yapmaya devam edeceğini belirtiyor.

Uzmanlar NFT’lerin benimsenmesiyle kripto para piyasası dinamiğinde bir değişime yaşanabileceğine dikkat çekiyor. ve NFT platformunun piyasaya sürülmesiyle bu varlıklara yönelik ilginin artması bekleniyor. Froge kripto dünyasına ilk adımını yakın zamanda atan bir blockchain sistemi olarak biliniyor.

Froge’un güncel verilere göre 0.2397 dolar seviyesinden işlem görüyor. Toplamda 990 milyon arza sahip olan kripto paranın dolaşımdaki miktarı 9.4 milyon seviyesinde. Yapılan son NFT duyurusu ilerleyen dönemde Froge coin’in değer kazanmasında rol oynayacaktır.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum