Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Gördüğümüz Yeni Ford Ranger Prototipi mi?

Ford'un yeni bir konsept çalışması korsan fotoğrafçı tarafından sızdırıldı!
Gördüğümüz Yeni Ford Ranger Prototipi mi?
HABER GİRİŞ

2019 model yılı olarak yenilemesi yapılan Ford’un karizmatik pick-upı Ranger’a yönelik görmediğimiz bir görsel yayınlandı. 4 jenerasyondur üretimine ara verilmeden devam edilen Ranger için bu sefer çok farklı bir dil kullanılıyor olabilir! Avustralya Wheels Dergisi tarafından paylaşılan görüntüde, karşımızda bir Ford modeli olsa da tam olarak ne olduğu çözülebilmiş değil!

Mantıklı bir şekilde düşündüğümüzde ise Ranger’ın en erken yenileme yani makyajı 2021 yılında gerçekleşecek. Bu zaman dilimine kadar her hangi bir hareket beklenmiyor. Söz konusu kamyonet, sanki farklı bir modele hazırlığı. En azından prototip ismini öğrenseydik, ona kesin olarak gelecekteki Ford kamyonet diyebilirdik.

Son derece fütüristik bir araca bakıyoruz.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Melbourne‘de bir fotoğraf çekimi sırasındaki görselde, farklı bir yapı karşılıyor. Metalik gümüş renkli kamyonetin ön kısmında parlak krom ızgara çerçevelerine yer verilmiş. Ve bu farlara kadar uzanıyor. Zemini siyah tutulan “C” tipi farlar, Ford’un Super Duty örneklerine kayıyor.

Kamera sistemli gördüğümüz dikiz aynaları, ismi belli olmayan aracın teknolojik yanını gösteriyor. İri ve adrenalin yüklü gövdenin profilinde siyah jantlar ve kapı altı basamağına yer verilmiş.

Super Duty mantığıyla karşımıza çıkan kamyonetin arka kısmın da parlak malzemelerle süslenmiş.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Kavisli bir bagaj üst kısmına sahip olan Ford pick-upın bölünmüş parlak malzemeli tamponu da aracı pahalı göstermiş. Belirsizliği sanırız bir süre daha sürecek olan aracın, kilden yapılmış bir yapı olduğu da söyleniyor. Bu da mümkün olabilir.

GCM Yatırım Banner

İlginizi Çekebilir :

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Ticari Araçlarda Ortaklık Kuran VW – Ford İkilisinden Yeni Kamyonet Modeli!

Road & Track, daha öncesinde Ocak ayından itibaren Ford’un yeni Ranger üzerinde çalıştığını doğrulamıştı. Bundan sonra gelecek nesilde ise emektar kamyonetin Bronco ile benzer tasarım ögelerine sahip olacağı da söylenmişti.

Düşüncemize göre bunun bir Ranger olmayacağıyla birlikte, karşımızdaki modeli Çinli bir firmanın Ford araçlarından aldığı detaylarla birlikte kopya bir araç olduğunuda düşündürüyor. Sizin bu araç için tahmin ettiğiniz bir şeyler var mı?

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın