Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

FLOKI Değil! Bu Meme Coin Yakında PEPE’yi Tahtından Edebilir!

Son dönemin popüler meme coinleri arasında yer alan dogwifhat'ın toplam piyasa değeri PEPE'nin piyasa değerini geride bırakmaya çok yaklaştı! Detaylar;
FLOKI Değil! Bu Meme Coin Yakında PEPE’yi Tahtından Edebilir!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Binance, Kucoin, Bybit gibi önde gelen kripto borsalarından resmi destek alarak sansasyon yaratan dogwifhat’in (WIF) fiyatı son iki haftadır muhteşem bir yükseliş gösterdi ve meme coin tüm zamanların en yüksek iki yeni seviyesine ulaştı.

Kripto para birimi, bu olağanüstü yükselişle, meme coin tablosunda PEPE’yi geride bırakmaya biraz daha yaklaştı. Uzmanlar, bunun yakın zamanda gerçekleşebileceğini belirtiyor.

WIF 3. Sıraya Göz Dikti

Meme coin dünyasında, dogwifhat fiyat artışı, PEPE sahipleri için bir endişe ortamı yaratmış durumda. Bunun nedeni, WIF’in toplam piyasa değerinin 3 milyar doları aşması ve şu anda PEPE’yi geçmeye yakın olması.

Meme Coin Sıralama Tablosu
Kaynak: CoinMarketCap

Bu değişimin gerçekleşmesi halinde, PEPE kripto dünyasının en büyük üçüncü meme coini olma konumunu kaybedecek ve WIF onun yerini alacak.

Teknik göstergeler de Solana tabanlı meme coinin yükseliş ivmesinin yeni yeni hız kazandığını ve boğa koşusuna daha yeni başlıyor olabileceğini gösteriyor.

GCM Yatırım Banner

Fiyat hareketlerinin hızını ve değişimini ölçen bir momentum osilatörü olan göreceli güç endeksi (RSI) halihazırda yükseliş bölgesinde.

Ayrıca, yükseliş ve düşüş eğilimlerini tanımlamak için kullanılan, trendi takip eden bir momentum göstergesi olan hareketli ortalama yakınsama sapması (MACD) göstergesi de yükseliş eğilimi gösteriyor.

Buna göre WIF bir yükseliş trendi başlatmaya yakın ve bu durum, meme coin için daha fazla fiyat artışına neden olabilir.

Masada 3,50 ve 2,73 Dolar Var

Dogwifhat fiyatı şu anda 3,10 dolar seviyesinde ve son 24 saat içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,24 dolara ulaşamamasının ardından düşüşe geçti.

Yükseliş ivmesinin hız kazanmasının fiyatı 3,50 dolar seviyesine çıkarabileceği ve böylelikle WIF’in, PEPE coini geçebileceği belirtiliyor.

WIF Fiyatı Yükselişini Sürdürüyor
Kaynak: CoinMarketCap

Öte yandan, son saatlerde gözlemlenen düzeltme hareketlerinin devamı halinde meme tabanlı dijital paranın 2,73 dolara düşebileceği uyarısı yapılıyor.

Bu destek çizgisinin 50 günlük üstel hareketli ortalama (EMA) ile kesiştiğinin ve bunu kaybetmenin, WIF’i 3,50 dolara gönderebilecek yükseliş tezini geçersiz kılacağının altı çiziliyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.