Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Fenomen İsim Açıkladı: Bu Altcoin 1 Dolara Ulaşamayacak!

Ünlü kripto analisti Zack Humphries, Shibu Inu ekosisteminin yerel tokenı SHIB'in fiyatının yakın bir gelecekte 1 dolara ulaşamayacağını öne sürdü. Detaylar;
Fenomen İsim Açıkladı: Bu Altcoin 1 Dolara Ulaşamayacak!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Ünlü kripto para analisti Zack Humphries, son dönemde fiyat artışları gerçekleştirmesine ve ekosisteminde devam eden geliştirme projeleriyle ilerlemesine rağmen Shiba Inu ekosisteminin yerel tokenı SHIB’in yakın zamanda 1 dolara ulaşamayacağını öne sürdü.

Humphries kısa süre önce paylaştığı YouTube videosunda, SHIB’in fiyatının yakın gelecekte 1 dolarlık dönüm noktasına ulaşmayacağına neden inandığına dair ikna edici olduğunu düşündüğü bir neden sundu.

SHIB Neden 1 Dolara Ulaşamaz?

Kripto analistinin tartışmalı açıklaması, SHIB’in 1 dolara ulaşmasının onu en değerli kripto para birimi varlığı ve piyasa değeri açısından en büyük şirket konumuna getireceği inancına dayanıyor.

Argümanına eklemeler yapan Humphries, Bitcoin’in (BTC) dijital varlık piyasasındaki benzersiz değerine ve Apple Inc’in piyasa değeri açısından dünyanın en büyük şirketi olarak hakimiyetine dikkat çekti.

Bu zorlu temel ölçütlerin, SHIB’in 1 dolara yükselmesini neredeyse imkansız bir görev haline getirdiğini, çünkü kripto para dünyasında yalnızca Bitcoin’i geçmesi değil, aynı zamanda Apple gibi köklü teknoloji devleriyle de rekabet etmesi gerekeceğini ifade etti.

GCM Yatırım Banner

Humphries, buna bağlı olarak meme tabanlı kripto varlığın 2024 yılında 1 dolara yükseleceğine dair tahmin ve beklentileri “çöp” olarak nitelendirdi.

Kripto para birimi, haber yazımı esnasında 0,0000098 dolar civarında işlem görüyor ve son yedi günde yüzde 5,64’lük bir artış elde etmiş durumda.

SHB Fiyatı Son Dönemde Yükseliş Eğiliminde Görünüyor
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Shiba Inu’nun kuruluşundan bu yana elde edebildiği en yüksek fiyat Ekim 2021’de 0,000086 dolar oldu. Tüm zamanların en yüksek seviyesinin ardından kripto para birimi, hızla gelişen ekosistemine rağmen önemli bir fiyat artışı elde etmekte zorlandı.

Öte yandan analist Scott Matherson’a göre Shiba Inu’nun 1 dolar fiyat seviyesine ulaşması ihtimali uzak görünse de, daha fazla SHIB yakımı gerçekleştikçe ve ekosisteme yeni yenilikçi projeler eklendikçe kripto para birimi istikrarlı bir ivme kazanmaya devam ediyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.