Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Europower 23,8 Milyon TL’lik Sözleşme Daveti Aldı

Europower Enerji Kamu Aydınlatma Platformu üzerinden 23,8 milyon TL'lik sözleşme daveti aldığını açıkladı. Detaylar haberde...
Europower 23,8 Milyon TL’lik Sözleşme Daveti Aldı
Son Güncelleme: 
Yorum

Yeni halka açılan şirketlerden biri olan Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin hisseleri yatırımcılar tarafından yakından takip edilmeye devam ediliyor. Şirket bugün yaptığı açıklama ile anlaşmalarına bir yenisini daha ekleyecek sözleşme daveti aldı.

Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklama yapan Europower Enerji, Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş ile imzalayacağı yeni anlaşmasını duyurdu.

Şirket, Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş’den 29/05/2023 tarihinde imzalanmak üzere ‘’CS23000084-2022 HAVALI HÜCRE&TRAFO MERKEZİ ÇERÇEVE ALT ALIMI” konulu iş için sözleşme daveti aldığını belirtti.

Söz konusu anlaşmanın bedelinin vergiler dahil 1.195.000 dolar ( 23.876.100 TL) olduğu belirtildi.

Şirketin (EUPWR) kodlu hisselerine göz attığımızda saat 12.16 itibarıyla yüzde 0,13’lük yükseliş ile 79.50 TL’den işlem görüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu