Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Etiler Gıda Yatırımcı İlişkileri Bölümü için Atama Yaptı

Etiler Gıda, şirketin yatırımcı ilişkileri bölümüne atama hakkında açıklamada bulundu.
Etiler Gıda Yatırımcı İlişkileri Bölümü için Atama Yaptı
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden şirketin yatırımcı ilişkileri bölümüne atama hakkında bildirimde bulundu.

Buna göre Etiler Gıda’nın Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi olarak, 07.12.2021 tarihinden itibaren Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansına sahip olan Ayşe Ata‘nın atanmasına, Yatırımcı İlişkileri Görevlisi olarak Neslihan Özdemir‘in atanmasına oy birliği ile karar verildi.

Yakın İzleme Pazarı’na işlem gören Etiler Gıda hisseleri (ETILR) bugün negatif bölgede fiyatlandı.
Etiler Gıda Hisse
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

Önceki kapanış değeri 5,12 Türk lirası olan ETILR hisse senetleri, yeni güne 5,10 ile açılış yapıp bu seviyede seyretti. Son dönemde zayıf seyreden hisseler haftalık bazda yüzde 5’e yakın değer kaybı yaşarken daha uzun vadede pozitif kaldı.

Bir ayda yüzde 2,2 artıda duran hisselerin yıllık bazda yüzde 24 kazandırdığı görüldü.

Bir yılın yükseğini Mayıs ayında 8,19 Türk lirası ile test eden Etiler Gıda hisseleri, zirvenin ardından düşüşe geçti. Ekim ayında 4,70 liraya kadar geriledikten sonra buradan aldığı destekle toparlanmaya çalışan hisseler 5 lira seviyelerinden kurtulamadı.

Manşet Haberleri
Sponsorlu
BİST 100 Günü Nasıl Kapatır?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle finansal başarıya giden yolda lider adımı atın.