Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Erdoğan’a ABD’li Vatandaş Tahıl Koridoru için Teşekkür Etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Central Park’taki yürüyüşünde vatandaşların ilgileri üzerinde topladı. Yürüyüşe dair detaylar aşağıda;
Erdoğan’a ABD’li Vatandaş Tahıl Koridoru için Teşekkür Etti
HABER GİRİŞ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu’na katılmak için gittiği ABD’de, New York’taki Central Park’ta yürüyüş yaptı. Erdoğan’a yürüyüşte Türkiye’nin Washington Büyükelçisi Hasan Murat Mercan ve Türkiye’nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Büyükelçi Feridun Sinirlioğlu’nun eşlik ettiği bildirildi.

Yürüyüş sırasında parkta bulunan vatandaşların ilgisiyle karşılaştığı söylenen Erdoğan’ın, parktakilerle sohbet ettiği ve fotoğraf çektirdiği kaydedildi.

Bankta oturduğu sırada yanına gelen bir kişinin Erdoğan’a Ukrayna krizindeki rolünden dolayı teşekkür ettiği paylaşıldı.

Erdoğan, NATO’nun Güçlenmesinde Rol Oynuyor!

Tahıl anlaşmasındaki rolünden ve verilen dronlardan kaynaklı teşekkür eden vatandaş, bunların Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü’nün (NATO) güçlenmesini sağladığını söyledi.

Tayland’dan geldiğini belirtilen bir turist ise İstanbul ile Kapadokya’yı ziyaret ettiğini ve gezdiği yerler arasında en iyi ülkenin Türkiye olduğunu belirttiği vurgulandı. Turistin, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile tanıştığı için çok şanslı olduğunu söylediğine değinildi.

GCM Yatırım Banner

İletişim Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Erdoğan’ın yanına yaklaşan çifte sigara içmemesi tavsiye ettiğinin altı çizildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün ABD’de faaliyet gösteren Türk sivil toplum kuruluşu temsilcilerini kabul edeceğinin bilgisi verildi. Türk-Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesi tarafından düzenlenecek akşam yemeğine katılacağı eklendi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.