Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Erdoğan Vurguladı: Ekonomik Sıkıntılar Hızla Hafifleyecek

Manisa mitinginde Cumhuriyet Halk Partisi’ni eleştiren Recep Tayyip Erdoğan, ekonomik sıkıntıların çözümü için yıl sonuna işaret etti. İşte detaylar;
Erdoğan Vurguladı: Ekonomik Sıkıntılar Hızla Hafifleyecek
HABER GİRİŞ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti’nin Manisa Mitingi’nde gündeme dair açıklamalarda bulundu. Erdoğan, hiçbir şey üretmeden, program, proje geliştirmeden milleti kendilerine mahkum etmek isteyenlerin heveslerini kursaklarında bırakacaklarını vurguladı.

Cumhuriyet Halk Partisi’ni (CHP) eleştiren Erdoğan, CHP’nin kendilerini pazarlıklara kaptırdığını, Manisa Saruhanlı’da olduğu gibi aday listelerini seçim kurullarına zamanında veremediğini belirtti.

İçeride ve dışarıda Türk milletinin canını sıkmak için her yolun denendiğini vurgulayan Cumhurbaşkanı, muhalefetin ilkesiz ve sorumsuz tutumunun yaşanan sıkıntıların üzerine tuz biber ektiğini söyledi.

“Sıkıntılar Hafifleyecek”

Erdoğan, Türkiye’nin sıkıntıları olduğunu, ama bu sıkıntıları çözecek iradeye ve tecrübeye sahip olduklarını dile getirdi. Çalışanın, emeklinin, esnafın sorununu çözeceklerini paylaştı ve “Ekonomideki sıkıntıların yıl sonundan itibaren hızla hafiflediğini, önümüzdeki yıl yükselişe geçişi hepimiz göreceğiz.” ifadelerini kullandı.

İstanbul ve Mersin gibi illerde kurulan kirli ittifakların farkında olduklarının altını çizen Cumhurbaşkanı, şehirlerin geleceğinin kirli pazarlıkların mezesi yapılamayacağını vurguladı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın