Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Erdoğan: Türkiye’yi Engellemek İsteyenlere Karşı Mücadele Veriyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı paylaştı.
Erdoğan: Türkiye’yi Engellemek İsteyenlere Karşı Mücadele Veriyoruz
HABER GİRİŞ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı yayınladı.

Erdoğan açıklamasında, Gazi Mustafa Kemal’in Türk gençliğine armağan ettiği 19 Mayıs’ın, milletimizin azim ve bağımsızlık aşkının dünyaya ilan edildiği, içimizdeki direniş ruhunun yeniden canlandığı bir tarih olduğunu kaydetti.

Türk milletinin 19 Mayıs 1919’da sömürgeci işgal kuvvetlerine karşı ayağa kalktığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türk milleti, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşu için topyekûn bir mücadeleye girişerek destansı kahramanlıklar sergilemiş, nihayetinde kutlu bir zafere erişmiştir.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında, “Bugün de tarihimizden aldığımız güç ve bağımsızlık ruhuyla geleceğe yürüyor, Türkiye’nin kalkınmasını ve büyümesini engellemek isteyenlere karşı amansız bir mücadele veriyoruz.” ifadelerini kullandı.

‘Gençlerimizi Her Alanda Destekliyoruz’

Cumhurbaşkanı Erdoğan 19 Mayıs mesajında, gençleri her alanda desteklediklerini ve canlı fırsatlar sunduklarını belirterek, Türkiye’nin gelişmesi ile beraber gençler için çok daha fazla imkan ve fırsatın yaratılacağını söyledi.

GCM Yatırım Banner

Ulusal, bölgesel ve küresel gelişmeler karşısında Türk gençlerinin ortaya koyduğu vizyon ve gayretin gelecek adına umut verdiğini vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye’de eğitimden spora, güvenlikten siyasete, ticaretten sanata kadar her alanda gençlerimizi ön safta görmekle iftihar ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajını, “Ülkemizin 2023 hedefleri ve 2053 vizyonunu hayata geçirmek için gençlerimizle birlikte yol yürümeyi sürdüreceğiz. Bu düşüncelerle, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını tekrar kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere Kurtuluş Savaşımızın bütün kahramanlarını saygıyla anıyorum.” sözleri ile tamamladı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın