Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Erdoğan: Türkiye Yüzyılı’nın İnşasına Başladık

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sandıklar kapandıktan sonra seçim atmosferini geride bırakarak Türkiye Yüzyılı'nın inşasına başlandığın söyledi.
Erdoğan: Türkiye Yüzyılı’nın İnşasına Başladık
Yorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hacı Bektaş-ı Veli’nin vefatının 752. Anma Yılı Etkinliği’ne video mesaj gönderdi. Konuşmasında Türkiye Yüzyılı’na yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, “Ebediyete irtihalinin 752. yıl dönümünde gönül sultanımız, Pirimiz, irfan pınarımız, Hünkar Hacı Bektaş Veli’yi rahmetle yad ediyorum.” dedi.

6 Şubat 2022’de Kahramanmaraş merkezli depremler hakkında konuşan Erdoğan, “50 bin insanımızın hayatını kaybettiği, 11 ilimizi etkileyen deprem felaketi sonrasında 85 milyon olarak afetzedelerimizin imdadına koştuk. Devlet-millet el ele gönül gönüle vererek yaralarımızı sarmanın, depremin izlerini silmenin çabası içinde olduk.” dedi.

Erdoğan, sandıklar kapandıktan sonra seçim atmosferini geride bırakarak Türkiye Yüzyılı’nın inşasına başlandığını söyledi.

Cumhuriyet’in ikici asrını milletin asrı yapmak için seferber olunmuş durumda olduğunu kaydetti.

Çeşitli zorluklarla karşılaşılsa da büyük ve güçlü Türkiye hedefi doğrultusunda emin adımlarla yüründüğünü söyledi.

Kaynak: AA

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu