Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Erdoğan: Kazanmanın Dışında Hiçbir Seçenek Yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda 31 Mart yerel seçimlere yönelik konuştu. Detaylar haberde...
Erdoğan: Kazanmanın Dışında Hiçbir Seçenek Yok
HABER GİRİŞ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan’ın gündem maddesi 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler oldu.

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart seçimleri hazırlıklarına yoğun bir şekilde başlandığını söyledi. Ezici bir oranla kazanmanın dışında hiçbir seçeneğin olmadığına değindi.

Erdoğan, önümüzdeki 4 ayın hazırlıklarının tüm boyutlarıyla en ince ayrıntısına kadar yürütüldüğünü söyledi. AK Partili belediyelerin birçok yerde çeyrek asrı aşan tecrübeleriyle destan yazdığını bildirdi.

İstanbul ve Ankara başta olmak üzere 5 yıldır hizmetsizlik girdabında boğulan şehirlerin olduğunu, gayenin bu şehirleri gerçek belediyecilik ile tekrar buluşturmak olduğunu söyledi.

“Yeniden İstanbul” cümlesinin bu mücadelenin parolası olacağını kaydetti.

GCM Yatırım Banner

Erdoğan, “Gençler başta olmak üzere vatandaşımızın hükümetimizden beklentisi daha yüksek standartlarda bir hayat seviyesini kendisine sağlamasıdır. Türkiye Yüzyılı işte bu hedefin adıdır. Aynı durum belediye hizmetleri için de geçerlidir.” dedi.

AK Parti olarak vizyonun çok ama çok farklı olduğunu dile getirerek bu doğrultuda çok önemli hazırlıların olduğunu söyledi.

31 Mart seçimleri kampanyası sürecinde bu hazırlıkların paylaşılacağını AK Parti’nin farkını bir kez daha göstereceğini bildirdi.

Deprem bölgesinde devam eden çalışmalar hakkında konuşan Erdoğan, Aralık ayı boyunca bölge genelinde 46 bin konutun ve köy evinin tesliminin yapılacağını aktardı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın