Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Erdoğan Filistin ve Cezayir Devlet Başkanları ile Görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ve Cezayir Cumhurbaşkanı Abdülmecid Tebbun ile görüşme gerçekleştirdi. Detaylar...
Erdoğan Filistin ve Cezayir Devlet Başkanları ile Görüştü
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cezayir Cumhurbaşkanı Abdülmecid Tebbun ve Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile akşam saatlerinde telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre görüşmede liderler Ramazan ayı münasebetiyle karşılıklı olarak birbirlerine tebriklerini iletti.

“Filistin’e Desteğimiz Sürecek”

Erdoğan, ilk olarak Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye olarak Filistin’e ihtiyaç duyulan her türlü desteği sağlamaya devam edeceklerini ifade etti.

Bunun yanı sıra, Türkiye’de yaşanan Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremler dolayısıyla Filistin’in sergilediği dayanışma için teşekkürlerini iletti.

GCM Yatırım Banner
Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @tcbestepe

Türkiye ile Cezayir İlişkilerini Geliştirecek Adımlar Ele Alındı

Erdoğan, ikinci telefon görüşmesini Cezayir Cumhurbaşkanı Tebbun ile gerçekleştirdi.

Görüşmede, Türkiye-Cezayir ilişkilerini geliştirecek adımların yanı sıra bölgesel gelişmeler üzerinde değerlendirmeler yapıldı.

Erdoğan, Türkiye’de yaşanan depremler dolayısıyla tıpkı Filistin gibi Cezayir’in de göstermiş olduğu dayanışma ve destek için teşekkürlerini bildirdi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın