Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Erdoğan Duyurdu! Aile ve Gençlik Fonu’na Başvurular Başlıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adıyaman'da yaptığı konuşmasında Aile ve Gençlik Fonu'na başvuruların başlayacağını duyurdu. Detaylar haberde...
Erdoğan Duyurdu! Aile ve Gençlik Fonu’na Başvurular Başlıyor
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adıyaman’da deprem konutları kura ve anahtar teslim töreninde konuştu. Geçen yıl gerçekleşen depremlerde Adıyaman’da 8 bin 561 insanın hayatını kaybettiğini söyledi. 2 bin 789 konutun tesliminin yapıldığını söyledi.

Erdoğan, inşası süren 32 bin konutun yıl sonuna kadar teslim edileceğini aktardı.

Bunun yanında geçen yıl seçimlerde verilen gençlerimizi desteklemek için bir fon kurma sözünün tutulduğunu söyleyerek, Aile ve Gençlik Fonu’na önümüzdeki haftalarda başvurunun başlayacağını bildirdi.

Söz konusu çalışmanın önceliğinin deprem bölgesi şehirlerinde bulunan kadınların ve gençlerin olduğunu dile getirdi.

“Türkiye Artık Eski Türkiye Değil”

Erdoğan, Türkiye’nin artık eski Türkiye olmadığını belirterek, “Hatırlarsanız çeyrek asır öncesinin Türkiye’sinde 3-5 milyar dolarlık operasyonlarla ekonomimiz çökertilir, 3-5 eylemle güvenliğimiz bozulur, 3-5 provokasyonla huzurumuz kaçırılırdı. İktidara geldiğimizde milletimizden aldığımız destek ve güçle önce güven ve istikrar iklimini tesis edecek adımları attık.” dedi.

GCM Yatırım Banner

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlere büyük, güçlü, müreffeh Türkiye’yi teslim edene kadar mücadeleyi sürdüreceklerini aktardı.

Erdoğan, “Biz ülkemize, milletimize, şehirlerimize en başta da deprem bölgesine neler yapabileceğimize, dertlere nasıl derman olabileceğimize, sıkıntıları nasıl çözebileceğimize, eksikleri nasıl tamamlayabileceğimize bakıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın