Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Emlak Konut’tan İstmarina ve Nidapark’la İlgili Açıklama

Emlak Konut GYO, Nipapark ve İstmarina projelerinin kısmi kesin kabulünün yapıldığını ve kabul tutanaklarının onaylandığını açıkladı.
Emlak Konut’tan İstmarina ve Nidapark’la İlgili Açıklama
Son Güncelleme: 
Yorum

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) iki ayrı özel durum açıklaması yaptı. Şirketin projeleri arasında yer alan İstanbul Kartal Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi (İstmarina) kapsamındaki, 9052 ada, 3 parsel cami inşaatı işleri ve 9049 ada, 1 parsel hastane bloğunun kısmi kesin kabulünün yapıldığı belirtildi.

Kısmi kesin kabul tutanağının ise 28.08.2023 tarihinde onaylandığı açıklandı.

Diğer açıklama ise İstanbul Maltepe Küçükyalı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi (Nidapark Küçükyalı) projesiyle ilgili oldu.

Söz konusu proje kapsamında 6772 ada, 1 parseldeki B06, B07, B08 konut, otopark ve işyeri blokları, 16773 ada, 2 parseldeki C04, C05 ve 16771 ada, 1 parseldeki A05 işyeri bloklarının kısmi kesin kabulünün yapıldığı ve 28.08.2023 tarihinde kabul tutanağının onaylandığı açıklandı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu