Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Emlak Konut GYO’dan Güncel Haberler

Emlak Konut Gayrimenkul, ihale, kira sertifikası ve kısmi geçici kabul açıklaması yaparken, hisseler sakin pozitiflik sergiliyor.
Emlak Konut GYO’dan Güncel Haberler
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) güncel ihale sonuçları ve kira sertifikası ihracı hakkında açıklamalarda bulundu. Bugün yapılan açıklamada İstanbul Çekmeköy Taşdelen Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi 558/1 Parsel Konut + Ticaret Alanı ile Park Alanı ve Bu Parsellere Ait Altyapı ve Çevre Düzenleme İşlerinin kısmi geçici kabulü yapıldığı ve kabul tutanağının, 30.03.2023 tarihinde onaylandığı bildirildi.

İstanbul Beşiktaş Akat Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin birinci oturumunun bugün saat 11.00’de yapıldığı açıklandı.

Bir diğer duyuru pay dışında sermaye piyasası aracı işlemlerine ilişkin bildirim oldu.

Sermaye Piyasası Kurulu’nun onayı doğrultusunda yurtiçinde nitelikli yatırımcıya yönelik 91 gün vadeli 350.000.000 TL tutarındaki kira sertifikalarının satış işlemleri tamamlandığı açıklandı.

İşleme aracılık hizmeti yapan kurum Halk Yatırım Menkul Değerler, satışın başlayıp tamamlandığı tarih 03.01.2023 olarak belirtildi.

GCM Yatırım Banner

Emlak Konut Hisselerinde Sakin Pozitiflik

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Paratic Piyasalar

Emlak Konut hisseleri (EKGYO) saat 13.52’de yüzde 0,31 artışla 6,57 liradan işlem görüyor. Son kapanışını 6,55 liradan yapan şirket hisseler, Çarşamba gününe 6,56’dan başlayıp 6,63’e kadar yükseldi.

Son bir ayda en düşük 6,02, en yüksek 8,44’ü görerek yüzde 20’ye yakın değer kaybetti. Yıllık bazda 9,92 liraya kadar çıkan hisseler, yatırımcısına yüzde 170 oranında getiri sundu. Teknik indikatörler günlükte güçlü sat taviyesinde.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.