Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Emlak Konut GYO Hisseleri Sözleşme Haberiyle 2,28 TL’ye Çıktı

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi’nin hisseleri bugünkü sözleşme açıklamasının ardından 2,28 liraya çıktı. Detaylar haberimizde;
Emlak Konut GYO Hisseleri Sözleşme Haberiyle 2,28 TL’ye Çıktı
Son Güncelleme: 
Yorum

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) İstanbul Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi için sözleşme imzaladığını bildirdi. EKGYO kodlu hisse senetleri açıklamanın ardından gün içi yüksek seviyesini kaydetti.

Yapılan açıklamaya göre Emlak Konut GYO, İstanbul Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi 3470/1 Parsel İnşaatı İşi’nin sözleşmesinin Yüklenici Egemen İnş. ve Tic. A.Ş. & Okyanus Enerji Üretim. İnş A.Ş. İş Ortaklığı (Egemen-Okyanus Adi Ortaklığı) ile 04.01.2022 tarihinde imzalandığını açıkladı.

Sözleşme bedeli, 590.000.000 TL + KDV olarak belirtildi.
Emlak Konut GYO Hisse Yükseliş
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

Dün en son 2,26 TL’de fiyatlanan Emlak Konut GYO hisseleri, bugünkü seansın açılışını yatay yaptı. KAP açıklamasına kadar en yüksek 2,27 TL’yi gören Emlak Konut GYO hisseleri, bu dakikalarda yükselerek 2,28 TL’ye çıktı.

17 Aralık’ta 2,89 Türk lirası ile Temmuz 2017 sonrası en yüksek seviyesini test eden Emlak Konut GYO hisseleri, haftalık yüzde 3 arttı. Aylık ve yıllık göstergelerde ise negatif performans sergiledi. Aylık yüzde 4,6 düşen hisseler, yıllık bazda yüzde 3,4 değer kaybetti.

Artıda hareketin sürmesi durumunda hisseler için izlenecek ilk teknik direnç seviyesi 2,29 lirayı gösterirken ilk destek noktası 2,25 liraya işaret etti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu