Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Elon Musk’ın Yeni Hamlesi Şaşırttı: Yanık Saç

Otomotiv ve teknoloji sektöründe lider olan milyarder Elon Musk, şimdi de farklı bir sektöre giriş yaptı. Musk’ın yeni sloganı “Aykırı Arzunun Özü”.
Elon Musk’ın Yeni Hamlesi Şaşırttı: Yanık Saç
Yorum

Dünyanın en zengin iş adamı olan Elon Musk, otomotiv ve teknoloji sektörlerinden sonra farklı bir sektörde de kendinden söz ettirmeye karar verdi. Son yıllarda hareketleriyle, kararlarıyla ve iş hayatındaki adımlarıyla sürekli gündemde kalmayı başaran Musk, kendi parfümünü piyasaya süreceğini duyurdu.

Milyarder, inanılmaz kariyerine yeni bir başlık daha ekleyecek gibi görünüyor. The Boring Company şirketi aracılığıyla parfüm piyasasında boy gösterecek olan Musk, “Burnt Hair” (Yanık saç) ismini taşıyan parfümünün ilk görselini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Gün içinde Musk’ın hamlelerinden en dikkat çekeni ise Twitter biyografisini “Parfüm Satıcısı” olarak değiştirmesi oldu.

“Dünyanın En İyi Kokusu”

Otomotiv ve teknoloji sektöründeki lider isim, parfümünü “dünyanın en iyi kokusu olarak” lanse etti. Yaptığı açıklamada, “Benim gibi bir ismin koku işine girmesi kaçınılmazdı. Neden bu kadar uzun süre savaştım ki?” dedi.

Aykırı Arzunun Özü

Kırmızı, zarif bir şişede satışa çıkan parfümün sloganı “aykırı arzunun özü” oldu. Web sitesinde yer alan ifadelerde, “Tıpkı yemek masasında bir mumun üzerine eğilmek gibi, ancak çok çalışmadan” ve “Kalabalığın içinde öne çıkın! Havaalanında yürürken fark edilin.” tarzında ifadeler paylaşıldı.

Parfümün Fiyatı 100 Dolar

Dün satışa başlanan parfümün fiyatı 100 dolar olarak açıklandı. Milyarderin açıklamalarına göre ödemeler kripto para dahil farklı şekillerde yapılabilecek.

Musk, Twitter üzerinden parfüm satışlarının 10.000’e ulaştığını duyurdu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu