Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

EKGYO Konut Sözleşmelerini, KRONT Bedelsiz Açıklamasını Paylaştı

Borsa İstanbul’da işlem gören ve KAP üzerinden açıklama yapan EGYO konut sözleşmelerini, KRONT ise bedelsizinin onaylandığını duyurdu. İşte detaylar;
EKGYO Konut Sözleşmelerini, KRONT Bedelsiz Açıklamasını Paylaştı
HABER GİRİŞ

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (EKGYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden deprem bölgesinde yürütülen konut sözleşmelerine yönelik açıklama yaptı. Adıyaman Kahta Deprem Konutları İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi’nin sözleşmesinin yüklenici Baş Yapı İnşaat Taahhüt ile 7 Nisan’da imzalandığı aktarıldı.

Sözleşmenin bedelinin 2.261.000.000 TL olduğu belirtildi. Ayrıca Adıyaman Besni Eskiköy Deprem Konutları 1. Etap 1. Kısım İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi’nin sözleşmesinin yüklenici Torkam İnşaat ve Yatırım ile imzalandığı ifade edildi. Sözleşmenin bedelinin 3.520.000.000 TL olduğu paylaşıldı.

EKGYO, günlük yüzde 1 artışla 7 TL’den işlem görüyor.

Kron Teknoloji

Borsa İstanbul’da KRONT koduyla işlem gören Kron Teknoloji, bedelsiz sermaye artırımına yönelik bilgilendirme yaptı. Şirket yüzde 200 oranındaki bedelsiz sermaye artırımının İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından tescil ve ilan edildiğini paylaştı.

Kront, günlük yüzde 2 düşüşle 20 TL seviyesinde seyrediyor.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.