Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

e-Nabız Uygulamasına Deprem için Yeni Özellik Eklendi

e-Nabız uygulamasına 10 ili etkileyen depremlerde yakınlarına ulaşamayanlar için yeni bir özellik eklendi. Detaylar haberde;
e-Nabız Uygulamasına Deprem için Yeni Özellik Eklendi
Son Güncelleme: 
Yorum

Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen depremlerle ilişkili olarak vatandaşların yakınlarının sağlık durumu ve bulunduğu sağlık kuruluşu hakkında bilgi alabilmesi amacıyla e-Nabız profillerine Doğal Afet Bilgilendirme alanı eklenmişti. Bu bölüme yeni bir özellik daha getirildi.

e-Nabız uygulamasındaki Doğal Afet Bilgilendirme alanına, kullanıcıların deprem nedeniyle ulaşamadığı 1. ve 2. derece yakınlarına ait fotoğrafları yükleme özelliği eklendi.

Uygulamaya Yeni Özellik Getirildi

e-Nabız’da yer alan ve kullanıcıların aile bireylerinin sağlık durumuna ve bulunduğu hastane bilgilerine ulaşabilmesine imkan sağlayan Doğal Afet Bilgilendirme alanında, Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen depremlerin ardından düzenleme yapıldı.

Söz konusu alan ile vatandaşların, yakınlarının (anne, baba, eş, kardeş, çocuk) afetle ilişkili sağlık durumlarına dair genel bilgilendirme yapılması hedeflenmişti.

Yeni düzenlemeyle birlikte Doğal Afet Bilgilendirme alanına kullanıcılar deprem nedeniyle ulaşamadıkları 1. ve 2. derece yakınlarına ait fotoğrafları yükleyebilecek.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu