Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

e-Nabız Uygulamasına Deprem için Yeni Özellik Eklendi

e-Nabız uygulamasına 10 ili etkileyen depremlerde yakınlarına ulaşamayanlar için yeni bir özellik eklendi. Detaylar haberde;
e-Nabız Uygulamasına Deprem için Yeni Özellik Eklendi
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen depremlerle ilişkili olarak vatandaşların yakınlarının sağlık durumu ve bulunduğu sağlık kuruluşu hakkında bilgi alabilmesi amacıyla e-Nabız profillerine Doğal Afet Bilgilendirme alanı eklenmişti. Bu bölüme yeni bir özellik daha getirildi.

e-Nabız uygulamasındaki Doğal Afet Bilgilendirme alanına, kullanıcıların deprem nedeniyle ulaşamadığı 1. ve 2. derece yakınlarına ait fotoğrafları yükleme özelliği eklendi.

Uygulamaya Yeni Özellik Getirildi

e-Nabız’da yer alan ve kullanıcıların aile bireylerinin sağlık durumuna ve bulunduğu hastane bilgilerine ulaşabilmesine imkan sağlayan Doğal Afet Bilgilendirme alanında, Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen depremlerin ardından düzenleme yapıldı.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==

Söz konusu alan ile vatandaşların, yakınlarının (anne, baba, eş, kardeş, çocuk) afetle ilişkili sağlık durumlarına dair genel bilgilendirme yapılması hedeflenmişti.

GCM Yatırım Banner

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==

Yeni düzenlemeyle birlikte Doğal Afet Bilgilendirme alanına kullanıcılar deprem nedeniyle ulaşamadıkları 1. ve 2. derece yakınlarına ait fotoğrafları yükleyebilecek.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın