Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

DYO Hisseleri Yönetim Kurulu Ataması Haberine Tepki Vermedi

DYO Boya, Yönetim Kurulu'na yeni üye atadığını duyurdu.
DYO Hisseleri Yönetim Kurulu Ataması Haberine Tepki Vermedi
Son Güncelleme: 
Yorum

Sektörün önde gelen şirketi DYO Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş., yönetim kurulu üyeliğine atama hakkında bildirimde bulundu.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya göre Dyo Boya, 12.11.2021 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısı’nda boşalan Yönetim Kurulu Üyeliği’ne kalan süreyi tamamlamak ve yapılacak ilk Genel Kurul Toplantısı’na kadar görev yapmak üzere Sn. Hakkı Hikmet Altan’ı getirdi.

Hisseler habere fazla tepki vermedi.
Dyo Boya Hisse Zayıf Seyir
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

Dün en son 9,34 Türk lirasında kapanış yapan hisseler, bugünkü seansa 9,36 Türk lirası ile açılış yaptı.

Açılışta en yüksek 9,42 TL’yi en düşük 9,36 TL’yi gördü. Sonrasında daha fazla yükselemedi. KAP bildirimi sırasında 9,36 Türk lirasında fiyatlanan hisseler, dar bir aralıkta kaldı. TSİ 15.58’de yüzde 0,32 artıda fiyatlanan hisseler 9,33 – 9,42 TL aralığında hareket etti.

Pozitif seyrin sürmesi durumunda Dyo Boya hisseleri için ilk teknik direnç seviyesi, 9,41 TL oldu. Aşağı yönlü seyrin devamı durumunda ilk teknik destek 9,32 lirayı gösterdi.

Bununla birlikte hem haftalık hem aylık hem de yıllık performansı eksiye işaret etti. Haftalık bazda yüzde 1,9 düşen DYOBY kodlu hisse senetleri, aylık yüzde 7’ye yakın değer kaybı yaşadı. Bir yılda ise hisseler yüzde 15,5 düştü.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu