Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın En İyi Fren Mesafesine Sahip 5 TırıDünyanın hemen her yerinde tırlar yük taşımacılığında büyük rol oynamaktadır. Binlerce kilometre yol alan tırlar uzun yollar katetmektedir. Bu sebeple tırların tüm güvenlik seviyelerinin üst düzey olması gerekmektedir.

Fren mesafesi bir tırın güvenliği ile ilgili en önemli kıstaslarının başında gelmektedir. Tonlarca yük taşıyan ve yüksek ivmeyle hareket eden tırın fren mesafesinin kısa olması, olabilecek pek çok kazanın önüne geçmektedir. Videoda Dünya’nın en iyi fren mesafesine sahip 5 tır modelinin fren performansına tanık oluyorsunuz.

Volvo, Mercedes, Scania, Man, ve DAF Dünyada en çok bilinen tır markalarının başında gelmektedir. Erken uyarı sistemi ve çok kısa sürede durabilmeleri, tırların sahip olduğu balatalar hakkında bizlere fikir veriyor. Videoda, üretilmiş en büyük kara ulaşım aracı olarak tanımlayabileceğimiz tırların en iyi fren teknolojileri ile donatıldığını görebiliyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum