Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Dünyanın En İyi Fren Mesafesine Sahip 5 Tırı

Kocaman tırların ne kadar kısa mesafelerde fren yapabildiğini görünce biraz şaşıracaksınız. İşte videoda dünyanın en iyi fren mesafesine sahip tırları:
Son Güncelleme: 
Yorum

Dünyanın hemen her yerinde tırlar yük taşımacılığında büyük rol oynamaktadır. Binlerce kilometre yol alan tırlar uzun yollar katetmektedir. Bu sebeple tırların tüm güvenlik seviyelerinin üst düzey olması gerekmektedir.

Fren mesafesi bir tırın güvenliği ile ilgili en önemli kıstaslarının başında gelmektedir. Tonlarca yük taşıyan ve yüksek ivmeyle hareket eden tırın fren mesafesinin kısa olması, olabilecek pek çok kazanın önüne geçmektedir. Videoda dünyanın en iyi fren mesafesine sahip 5 tır modelinin fren performansına tanık oluyorsunuz.

Volvo, Mercedes, Scania, Man, ve DAF Dünyada en çok bilinen tır markalarının başında gelmektedir. Erken uyarı sistemi ve çok kısa sürede durabilmeleri, tırların sahip olduğu balatalar hakkında bizlere fikir veriyor. Videoda, üretilmiş en büyük kara ulaşım aracı olarak tanımlayabileceğimiz tırların en iyi fren teknolojileri ile donatıldığını görebiliyoruz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu