Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Dogecoin için “Fırsatı Kaçırmayın” Uyarısı ve Çılgın Tahmin!

Ufukta yeni bir Dogecoin boğa koşusu mu var? Bu analistler böyle düşünüyor! Bazıları ise meme coin için çılgın tahminleriyle dikkat çekiyor. Detaylar haberde;
Dogecoin için “Fırsatı Kaçırmayın” Uyarısı ve Çılgın Tahmin!
HABER GİRİŞ

Piyasa değeriyle en büyük meme coin konumundaki Dogecoin (DOGE), fiyatının haftalık bazda yüzde 15’in üzerinde düşmesiyle ilk 10 listesi içinde son piyasa düzeltmesinden en olumsuz etkilenen kripto para birimleri arasında yer alıyor.

Uzmanlar, yalnızca birkaç gün önce ise durumun tamamen farklı olduğunun ve meme coinin değerinin Kasım 2021’den bu yana ilk kez 0,22 doların üzerine çıktığının da unutulmamasına vurgu yapıyor.

DOGE’un fiyatına ilişkin tahminler, yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşma potansiyeline ilişkin tartışmalarla birlikte önemli artışları da içeriyor.

“Tarih Tekerrür Ediyor” Uyarısı

Çok sayıda analist, DOGE’un yakında toparlanacağına ve yeni zirvelere doğru yükseleceğine olan inancını sürdürüyor. Kısa bir süre önce Dogecoin’in 7 yıllık döngüyü yürüttüğünü iddia eden Trader Tardigrade bu analistlerden birisi.

Trader Targrade'den DOGE için İddialı Tahmin
Kaynak: X / @TATrader_Alan

DOGE’un söz konusu 7 yıllık döngü içinde çalıştığını, mevcut döngünün ilk yarısında, geçen döngü ile karşılaştırıldığında benzer bir fiyat hareketinin görülebileceğini söyleyen isim şu ifadeleri kullandı:

GCM Yatırım Banner

“2017’de 0,0007 dolar seviyesindeyken DOGE’un 0,003 dolar, 0,009 dolar ve 0,35 dolara yükseleceğine asla inanmadık; şimdi ise 0, 22 dolardayız. DOGE’un 2 dolar, 9 dolar ve 40 dolar olacağına da inanmayacağız. Bu fırsatı kaçırmayın. Tarih tekerrür ediyor.”

Sosyal medya platformu X hesabı üzerinden yarım milyonluk geniş bir takipçi kitlesine seslenen Mayne de varlığın mevcut piyasa performansına değindi ve iki olası senaryo öngördü.

Analist, DOGE fiyatının 0,18 dolar civarındaki desteğini kaybedip çok daha büyük bir düzeltmeye girebileceği ya da boğaların devreye girip partinin devam edebileceği seçeneklerini sundu.

Rekt Capital 0,30 Dolar Hedefi Vermişti

Daha önce, Rekt Capital ve Bitcoin’i erken benimseyen isimlerden biri olan Davinci Jeremie de yükseliş tahminlerini özetlemişti.

İlki, yeni bir “makro trendin” başlaması nedeniyle DOGE’un 0,30 dolara doğru yükselebileceğini savunurken, ikincisi meme coinin, yatırımcıların portföylerinde olması gereken bir varlık olduğunun altını çizmişti.

DOGE Fiyatı Pazar Geneli Gibi Bugün Düşüş Eğilimli Seyrediyor
Kaynak: CoinMarketCap

DOGE fiyatı, haber yazımı itibarıyla 0,17 dolar civarında işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.