Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

DOGE Fiyatı Yükselmeye Devam Edecek mi? Hafta Sonu O Tehlike Var!

Son günlerde kripto para piyasasının en çok kazandıranları arasında yer alan Dogecoin'in yükselişi devam edebilecek mi? Detaylar haberde;
DOGE Fiyatı Yükselmeye Devam Edecek mi? Hafta Sonu O Tehlike Var!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Son 24 saat içinde yüzde 9’luk bir yükseliş gösteren popüler kripto para birimi Dogecoin (DOGE), hafta sonuna girilirken yükseliş ivmesini koruyor gibi görünüyor. Peki, Dogecoin’i önümüzdeki günlerde neler bekliyor?

DOGE/USD paritesi için kısa vadeli görünüm, sonraki aşağı yönlü girişimlere karşı iyi durumda olan 0.08089 dolar destek seviyesi ile sıkı bir yükseliş gösteriyor.

Dogecoin şu anda Cuma günü ortaya çıkan son düşük seviye olan 0.08149 dolardan yüzde 9’un üzerinde ralli yaparak 0.088476 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: CoinMarketCap

DOGE Yükselişi Sona Erecek mi?

Dogecoin’in piyasa oynaklığı son 24 saatte arttı ve kripto para, müteakip bir BTC fiyat düzeltmesine meydan okuyarak 0.08 dolar seviyesinin üzerinde kalmayı başardı.

Bununla birlikte, bu kısa vadeli yukarı yönlü hareket, fiyatın muhtemelen diğer kripto para birimlerinin çoğuna benzer bir model olan 0.075 dolarlık destek bölgesine düşmesiyle hafta sonuna kadar sona erebilir.

GCM Yatırım Banner

0.11 Dolar Gündeme Gelebilir!

Günlük grafikteki Dogecoin fiyat analizi, her iki durumda da önemli riskler oluşturan bir yükseliş flama oluşumuna işaret ediyor. Boğalar, DOGE/USD paritesini 0.09377 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkarmayı başarırsa, bu durum 0.11 dolar seviyelerine doğru bir yükselişe işaret edebilir.

Öte yandan, fiyatlar 0.075 doların altına düşerse ayıların piyasayı kontrol altına alması bekleniyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

Her halükarda, Dogecoin için kısa vadeli eğilim yükselişini sürdürüyor, ancak önümüzdeki birkaç güne hakim olması muhtemel yatay bir fiyat hareketiyle hafta sonuna kadar sona erebilir. Bu, tüccarların son fiyat rallisinden elde ettikleri karı güvence altına almak için varlıkları sattıklarında oluşan bir durumdur.

İleriye bakıldığında, 0.075 doların altına bir hareket, 0.06 dolar seviyesine doğru başka bir satışa yol açabilir ve bu gerçekleşirse, Dogecoin’in uzun vadeli yükseliş eğilimi için büyük sorun yaratabilir.

Bununla birlikte, 4 saatlik bir grafikte Dogecoin fiyat analizi, kripto paranın yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Fiyatlar 0.0877 dolar seviyesinin üzerinde kaldığı sürece, DOGE/USD çifti için trend pozitif olmaya devam edecek.

Yatırımcılar, fiyatların mevcut flama oluşumundan çıktıktan sonra keskin bir şekilde 0.06 doların altına düşme olasılığına karşı dikkatli olmalıdır.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.