Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Devasa Balina İşlemi O Altcoinin Fiyatını Harekete Geçirdi!

İlk 100 ETH balinası arasında en çok satın alınan ilk 10 token listesi yatırımcılar tarafından ilgiyle takip edilirken, Curve DAO Token da bu listeye girdi. Detaylar haberde;
Devasa Balina İşlemi O Altcoinin Fiyatını Harekete Geçirdi!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Zincir üstü analiz platformu Lookonchain ve blok zincirlerdeki balina seviyesi cüzdanları takip eden Whalestats’ın paylaştığı veriler kripto yatırımcıları tarafından yakın takip ediliyor. Söz konusu veriler, devasa bir balina işleminden sonra Curve DAO Token (CRV) fiyatının dikkat çekici bir şekilde artış yaşadığını gösteriyor.

Yatırımcılara Ethereum tabanlı varlıkları takas edebilme olanağını sunan ve otomatik piyasa yapıcı araçların likidite yönetiminde yararlanılan Curve DAO’nun yerel tokenı olan CRV fiyatına dair dikkat çekenler şu şekilde sıralanıyor:

  • Curve kurucusu yaklaşık olarak 14 milyon CRV talep etti.
  • CRV şu anda ilk 100 ETH balinası arasında en çok satın alınan ilk 10 token arasında yer alıyor.
  • Kripto para birimi, fiyatındaki yüzde 2.39’luk artışın ardından 0.5346 dolar civarında işlem görüyor.

CRV Balina Faaliyetleri Dikkat Çekiyor

Zincir üstü analiz platformu Lookonchain, bazı yeni CRV balina faaliyetlerini duyurmak için yakın tarihte Twitter hesabı üzerinden paylaşımlarda bulundu.

Gönderiye bakılırsa, Curve kurucusunun 4 adresi, yaklaşık 7.6 milyon dolar değerinde yaklaşık 14 milyon CRV talep etti.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @lookonchain

Kurucunun, genellikle CRV’yi AAVE’ye teminat olarak yatırdığı ve CRV’yi satmak yerine USDC’yi ödünç aldığı için bu durumun ilk kez gerçekleşmediği de not edildi.

GCM Yatırım Banner

Bu balina etkinliği, şu anda ilk 100 ETH balinası arasında en çok satın alınan ilk 10 tokenden biri olan CRV’ye katkıda bulunan faktörlerden biri olabilir.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: WhaleStats

CRV Fiyatında Son Durum Nasıl?

Kripto para piyasası takip sitesi CoinMarketCap verilerine göre CRV, son 24 saatte yüzde 2.39’luk fiyat artışının ardından haber yazımı esnasında 0.5346 dolar civarında işlem görüyor.

Kripto varlık aynı zaman dilimi içinde, 0.5478 dolarlık en yüksek seviyeye ulaşırken, en düşük seviye olarak 0.5229 doları gördü. Buna ek olarak, CRV fiyatının geçen haftaya kıyasla yüzde 0.86 ile hala yeşil renkte oluşu dikkat çekiyor.

CRV’nin son 24 saatteki başarısı, piyasadaki en büyük iki kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) karşı sırasıyla yaklaşık yüzde 1.58 ve yüzde 0.83 güçlenmesini sağladı.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: CoinMarketCap

Bunun yanı sıra yeşil bölgede, CRV’nin dünden bu yana yüzde 50’den fazla bir artışın ardından 36.858.327 dolar seviyesinde duran 24 saatlik işlem hacmi söz konusu.

283.948.291 dolarlık piyasa değeri ile CRV, şu anda piyasa değeri açısından 88. en büyük kripto para birimi konumunda. Bu, CRV’yi 87. sırada yer alan Stacks’in (STX) hemen arkasına yerleştirmiş durumda.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.