Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Deva Holding Hisseleri 7 Ayın Yükseğinde Pozitif Fiyatlanıyor

Sürdürülebilirlik politikasını yayımlayan Deva Holding hisseleri pozitif bölgede işlem görüyor.
Deva Holding Hisseleri 7 Ayın Yükseğinde Pozitif Fiyatlanıyor
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Deva Holding Anonim Şirketi, sürdürülebilirlik politikası hakkında açıklamada bulundu.

Sermaye Piyasası Kurulu’nun Kurumsal Yönetim Tebliği ve Sürdürülebilirlik İlkeleri Uyum Çerçevesi kapsamında 08.12.2021 tarih ve 2021/33 sayılı kararı ile Kurumsal Yönetim Komitesi’ne bağlı olarak çalışmak üzere Sürdürülebilirlik Alt Komitesi’nin kurulduğunu belirtti.

Komite üyeleri ile Deva Holding’in sürdürülebilirlik politikası şirket sitesinde kamuoyuyla paylaşıldı.
Deva Holding Hisse Yükseliş
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

Önceki kapanışı 30,46 Türk lirasında yapan DEVA kodlu hisse senetleri, 8 Aralık seansına 30,70 TL ile başlayıp açılışta en yüksek 30,84 TL’yi gördü.

Açılıştan sonra kazançlarının bir kısmını verse de 30,34 TL’den aldığı destekle yönünü yukarı çevirerek pozitif hareket başlattı. Kademeli yükselene DEVA hisseleri, TSİ 14.15’te 31,46 Türk lirasına kadar çıkarak seansın en güçlü değerini test etti. Sonrasında 31 dolar üzerinde artıda kaldı.

Şubat ayında 35,53 TL ile tüm zamanların yükseğine ulaşan hisseler, bugün 7 ayın yüksek seviyelerinde fiyatlandı. Hisselerde yukarı yönlü ivmenin sürmesi durumunda boğalar 31,86 TL’deki ilk teknik direnç noktasını izleyecek.

GCM Yatırım Banner

KAP açıklamasının yapıldığı dakikalarda 31,2 TL seviyelerinde fiyatlandı. Haftalık bazda yüzde 4 artan DEVA hisseleri, aylık bazda yüzde 29, yıllık yüzde 32 oranında artış kaydetti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın