Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Dev Borsa Listelemesi Meme Coine Doping Oldu: Yüzde 20 Fırladı!

Solana tabanlı meme coinler arasında yer aln MANEKI, Bybit kripto para borsasında listelenmesinin ardından gün içinde yüzde 20 yükseliş gösterdi. Detaylar;
Dev Borsa Listelemesi Meme Coine Doping Oldu: Yüzde 20 Fırladı!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Solana tabanlı bir meme coin olan Maneki (MANEKI), bugün Amerika Birleşik Devletleri’ndeki erken işlem saatlerinde fiyatında yüzde 20’lik kayda değer bir artış gördü. Bu önemli fiyat artışı, yatırımcı güvenini desteklemiş ve piyasa katılımcıları arasında heyecan uyandırmış gibi görünen önemli bir borsa listeleme gelişmesini takip etti.

Maneki’nin bu son fiyat rallisi, büyük ölçüde önde gelen kripto borsası Bybit’te listelenmesinden kaynaklanıyor. Bybit, yaptığı bir duyuruda, MANEKIUSDT sürekli vadeli işlem sözleşmelerinin artık Bybit’te faaliyette olduğunu açıkladı.

Bybit'ten MANEKI Listeleme Duyurusu Geldi
Kaynak: X / @Bybit_Official

Listeleme, yatırımcıların 1 ila 12,5 kat arasında bir kaldıraç aralığı kullanarak MANEKI token ile etkileşime girmelerine izin verecek. Bu durumun, yatırımcılara genişletilmiş ticaret fırsatları ve potansiyel olarak daha fazla kazanç olanağı sunacağı belirtildi.

MANEKI Fiyatı Büyük Listelemeden Sonra Yükseldi

Bu gelişme MANEKI için önemli bir kilometre taşını işaret etmiş oldu. Gelişmenin, kripto varlığı daha geniş bir kitleye ulaştırarak erişilebilirliğini artırdığı ve onu yüksek işlem hacimleriyle bilinen bir platforma entegre ettiği ifade edildi.

Ayrıca duyuruya, sosyal medyada görsel çekicilik katan ve mesajı güçlendiren bir tanıtım videosu eşlik etti. Maneki topluluğundan gelen coşkulu tepkiler ve X platformundaki olumlu etkileşimin, tokenın genişleyen erişiminin ve potansiyeline yönelik artan ilginin altını çizdiği belirtiliyor.

GCM Yatırım Banner

Fiyat Yükselmeye Devam Edecek mi?

Bybit listelemesi, bu tür büyük borsa listelemelerinin kripto fiyatları üzerinde kalıcı bir olumlu etkiye sahip olduğuna inanan piyasa gözlemcileri arasında iyimserliği tetikledi. Tarihsel olarak, saygın kripto borsalarında listelenmeyi güvence altına alan tokenlerın, daha fazla ilgi ve ticaret faaliyeti çektikçe sıklıkla sürekli yükselişler yaşadığı biliniyor.

Bu arada, piyasa gözlemcileri MANEKI’nin fiyatının, artan işlem hacimlerine bağlı olarak kısa vadede yukarı yönlü seyrini sürdürebileceğini düşünüyor. Buna ek olarak, MANEKI’nin Bybit’te kaldıraçla alınıp satılabilmesinin, yatırımcıların yatırımlarından elde ettikleri getiriyi en üst düzeye çıkarmaya çalıştıkça başka bir potansiyel büyüme katmanı eklediğine dikkat çekiliyor.

MANEKI Fiyatı Bugün Güçlü Yükseldi
Kaynak: CoinMarketCap

MANEKI fiyatı, yazım itibarıyla son 24 saat içinde yüzde 20’ye varan artışla 0,009808 dolar civarında işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.