Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Denizbank ile Hepsiburada Müşterilerine Online Alışveriş Kredisi Çözümü Sunuyor

Denizbank ile Hepsiburada online yapılan alışverişlerde online kredi kullanımı uygulaması için bir anlaşma imzaladı.
Denizbank ile Hepsiburada Müşterilerine Online Alışveriş Kredisi Çözümü Sunuyor
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME

Denizbank ile Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitelerinden biri olan Hepsiburada iş birliği yapma doğrultusunda yeni bir yola çıktı. Bundan böyle iki şirketin aldığı karar doğrultusunda online alıverişlerde online kredi uygulaması imkanı sağlanacak.

İki şirket arasında imzalanan söz konusu bu anlaşmaya ilişkin tüm detaylar, Denizbank Genel Müdürlüğü’nde Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş ve Hepsiburada’nın CEO’su Murat Emirdağ’ın bulunduğu bir toplantıda açıklandı.

Buna göre Hepsiburada web sitesi üzerinden herhangi bir alışverişte bulunan müşteriler, Denizbank müşterisi olsun olmasın mobil uygulama aracılığıyla anında online kredi kullanma hakkına sahip olabilecek.

Hepsiburada Web Sitesi AlışverişiEdinilen bilgiye göre yapılan bu iş birliği sayesinde Hepsiburada’dan 750 TL-15 bin TL tutarında alışveriş yapan tüketiciler için Denizbank tarafından ürün kategorisine göre 60 aya kadar vadeli online alışveriş kredisi hakkı tanınacak.

Denizbank müşterisi olanlar, kredi başvurularının onaylanmasının ardından gerekli evrakları elektronik ortamdan onaylayacak anında kredi imkanından faydalanabilecek.

İlk kez Denizbank müşterisi olan vatandaşlar ise kredi kullanıp kullanamayacağına yönelik cevabın gelmesinin ardından adreslerine kuryeyle gönderilen birtakım evraklar ile gerekli imzalarla ilgilenecek. Alışveriş kredisine ilişkin her türlü evrak tüketiciler tarafından internet ortamında kontrol edilip onaylanabilecek.

GCM Yatırım Banner
İlk kez Denizbank’tan kredi kartı çıkaran müşterilere özel ilk alışverişlerde 50 TL’lik indirim hakkı tanınacak.

Denizbank'tan İlk Kez Kredi Kartı Çıkaranlara İndirim Hakkı TanınacakKonuyla ilgili konuşan Denizbank Genel Müdürü Ateş, gelişen teknolojinin sağladığı her türlü imkandan faydalanarak kendilerine sürekli gelecekteki müşterilerin ne istediğini sorduklarını ve buna yönelik adım attıklarını ifade etti. Hepsiburada ile yapılan iş birliğinin e-ticaret alanında oldukça önemli bir adım olduğunu vurguladı. Hepsiburada’dan alışveriş yapanların ihtiyaç halinde anında kredi kullanabilme imkanının önemli bir avantaj olduğunu belirtti.

CEO Emirdağ ise Hepsiburada olarak gerçekleştirdikleri her iş faaliyette uçtan uca online alışveriş deneyimi sunmayı amaçladıklarını ifade etti. Hayata geçirilen online alışveriş kredisi çözümüyle birlikte müşterilerin günlük ihtiyaçları, bunun yanı sıra ev, okul, özel günler ve daha birçok alanda ihtiyaç duydukları finansal desteği sağladıklarını ekledi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.