Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Demirören Holding’den Afet Bölgesine 50 Milyon TL Destek

Deprem bölgesine yapılan yardımları açıklayan Demirören Holding, yaraları sarmak için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini bildirdi.
Demirören Holding’den Afet Bölgesine 50 Milyon TL Destek
Son Güncelleme: 
Yorum

Türkiye ve Suriye’yi etkileyen ve asrın felaketi olarak nitelendirilen depremlerin üzerinden 4 gün geçti. Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 şiddetlerinde meydana gelen depremler, milyonlarca insanın hayatını etkiledi. Şu an depremin etkilendiği 10 ilin bazılarında çadır kentler kurulurken, bazılarında insanlar hala barınma sorunu yaşıyor.

Yaraların hızlı bir şekilde sarılabilmesi için hem AFAD hem de Ahbap vasıtasıyla milyarlarca lira bağış toplandı.

Demirören Holding ve çalışanları da yardım kampanyasına katıldığını bildirdi.

Şirketten yapılan açıklamada “Demirören Holding ve tüm grup şirketleri olarak, ülkemizi etkileyen deprem felaketinin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. İlk günden bu yana öncelikli ihtiyaçların karşılanmasına destek olmak amacıyla, çalışmalarımızı yetkili kurumlarla işbirliği içinde sürdürüyoruz.” ifadesine yer verilirken, yapılan yardımlar hakkında bilgilendirme yapıldı.

Buna göre deprem bölgesindeki ihtiyaçların karşılanması için AFAD ile koordineli olarak acil ihtiyaç malzemesi teslim edildi. Bunun yanında 150 adet tam donanımlı yaşam konteyneri teslim edildiği belirtildi.

Bu yardımların 50 milyon TL değerine ulaştığı belirtilirken, bunun yanında tüm çalışanların da katılımıyla malzeme bağış kampanyası başlatıldığı açıklandı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu