Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

DAPGM 4Ç22 Satış Rakamları Açıklandı! Projeler Dikkat Çekti

DAP Gayrimenkul Geliştirme, 31 Aralık 2022 itibarıyla satış vaadi sözleşmesi imzalanmak suretiyle gerçekleştirilen satışlara dair bilgileri paylaştı. İşte detaylar;
DAPGM 4Ç22 Satış Rakamları Açıklandı! Projeler Dikkat Çekti
Yorum

Borsa İstanbul’da işlem gören DAP Gayrimenkul Geliştirme (DAPGM), 2022’nin son çeyreğine yönelik satış rakamlarını Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıkladı. Şirket, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile hasılat paylaşımı yöntemiyle geliştirilmekte olan projelerle ilgili bilgiler paylaştı.

DAP Gayrimenkul Geliştirme, 31 Aralık 2022 itibarıyla yapılan satışların 7.546.078.369 TL olduğunu kamuoyuna duyurdu.

DAPGM 4Ç22 Satış Rakamları Açıklandı! Projeler Dikkat ÇektiKaynak: Kamuyu Aydınlatma Platformu

Şirket, Nişantaşı Koru projesinde yer alan ortalama 5.500 metrekare brüt satış alanına sahip ofis bloğu ruhsatının alım aşamasında olduğunu açıkladı.

Yeni Levent projesinde yer alan bağımsız bölümlerin satışının devam ettiği belirtildi.

Validebağ Konakları projesinde Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Istlife Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş arasında yapılan paylaşımlar sonucunda DAGM’ye kalan 12 adet bağımsız bölümden 6’sının satıldığı ve teslim edildiği aktarıldı. Kalanlarının ise satış çalışmalarının devam ettiği ifade edildi.

Çekmeköy Ormanköy projesinde Çocuk Havuzu ve Yetişkin Havuzuna ait Yapı Kullanma İzin Belgesi’nin (İskan) alındığı kaydedildi.

İstanbul Ataşehir Doğu Bölgesi 3. Etap’ta, Kocaeli / Kartepe’de, İzmir-Çeşme-Alaçatı projelerinde proje geliştirme sürecinin devam ettiği bildirildi.

DAP Gayrimenkul Geliştirme hisseleri bugün itibarıyla günlük yüzde 7 kayıpla 46,5 TL’den işlem görüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu