Yatırım yapmaya başla!

Dacia Duster’ın Palet Modifiyesi Her Koşulda İşe Yarar!Abandoned Cars & Vehicles kanalının yayınladığı bir videoda yeni yüzüyle caddelere çıkan Dacia Duster‘ın ilginç modifiyesine rastladık. Romanya’da yapılan bir gösteri sırasında alınan görüntülerde, farklı Duster tiplerini de görüyoruz.

Dacia’nın atak SUV’u Duster’a en başlarda ön yargı ile yaklaşılsa da ilerleyen yıllarda resmen bir tutku haline geldi. Mantıklı araçlar kategorisinde yükselen bu 4×4, ekonomik olduğu kadar arazi şartlarında da yetenekli olduğunu kanıtladı.

Off road sporuna gönül vermiş kişilerin araçlarına baktığımızda ilk değişimler lastik kısımlarında gerçekleştirilir. Çamur, toprak, yarı asfalt ve ekstreme olmak üzere çeşitli koşullara göre seçenekler bulunur. Romenlerin çok satan arazi taşıtı üzerinde yaptığı ilginç çalışmayı, GMC Sierra’nın 2500 HD All Mountain dönüşümüne benzettik.

Palet sisteminin özel ve pahalı bir uygulama olmasından dolayı, arazi taşıtlarında pek sık rastlamayız. Uygulama genelde, aşılması zor yollara giden acil müdahale ekipleri araçlarına yapılır.

Ambulans ve arama kurtarma ekip araçlarına takılan palet sistemiyle geçilmesi aşırı zor yollar aşılarak, yardıma ihtiyacı olan insanlara ulaşılır.

Konumuza dönecek olursak; videonun başlarında askeri renklerde ve tepesinde ağır makineli silahla modifiye edilen başka bir Duster görüyoruz. O çalışma da ilginç olmuş. Ancak turuncu lansman rengi ve lastik yerine demir paletle çıkan kadar ilgi çekmez!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum