Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

CW Enerji Sektörün Önemli Oyuncularını Bir Araya Getiriyor

CW Enerji, Türkiye genelinde hizmet veren satış noktaları "CW Enerji Geleneksel Satış Noktaları Toplantısı"na ev sahipliği yapacak. Detaylar şöyle...
CW Enerji Sektörün Önemli Oyuncularını Bir Araya Getiriyor
HABER GİRİŞ

CW Enerji, bu yıl altıncısı düzenlenen “CW Enerji Geleneksel Satış Noktaları Toplantısı’na ev sahipliği yapacak. Sektörün önde gelen oyuncularının bir araya geleceği toplantı 24-26 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek.

İlk gün satış noktaları Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikayı ziyaret edecek ve fabrikada üretim sürecini yakından takip etme imkanı bulacak.

Türkiye genelinde geniş satış ağına sahip olan CW Enerji’nin fabrikasında, katılımcılara hammadde girişinden panellerin sevkine kadar geçen tüm süreç hakkında detaylı bir şekilde bilgiler verilecek. Etkinlikte son teknoloji ile üretilen yenilikçi ürünlerinin yapım aşaması hakkında bilgilendirmeler yapılacak.

Etkinliğin ikinci gününde ise Antalya Belek’te bulunan 5 yıldızlı bir otelde sektör temsilcileri bir araya gelecek. Burada CW Akademi bünyesinde yer alan uzman ekip tarafından güneş paneli üretimi süreçleri ve sektör hakkında bilgilendirme yapılacak. Etkinlikte ayrıca firmanın AR-GE süreçleri gibi çeşitli konularda da eğitimler verilecek.

CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, toplantıya ilişkin değerlendirmede bulundu. Sarvan “Kurulduğumuz günden bu yana hem yurt içi hem de yurt dışında birçok projeye imza attık. Bugünlere ulaşmamızda satış noktalarımızın payı büyük. Hep birlikte gelişerek büyümeye devam ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

GCM Yatırım Banner

Etkinlikte 2023 yılına yönelik genel değerlendirme yapılacak ve gelecek yıla dair hedefler ile öngörüler ele alınacak. (AA)

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.