Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

CVK Maden’den 12,1 Milyon TL’lik Anlaşma

CVK Maden, sarf malzeme temini konusunda bir şirket ile 12,1 milyon TL'lik anlaşma yaptığını açıkladı. Detaylar haberde...
CVK Maden’den 12,1 Milyon TL’lik Anlaşma
HABER GİRİŞ

CVK Maden İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden sarf malzeme tedariki ile ilgili açıklama yaptı.

Şirket, CVK Maden İşletmeleri San. ve Tic. A.Ş. olarak halka arz sürecinde paylaşılmış olunan belge ve dokümanlarda (İzahname, Fiyat Tespit Raporu, vb.) yer verilen projeksiyonlar kapsamında yatırımların gerçekleştirildiğini belirtti.

Bu kapsamda şirket daha önce siparişi verilmiş olan öğütücü ekipmanlarda kullanılmak üzere sarf malzeme temini konusunda tedarikçi bir şirket ile anlaşma yaptığını açıkladı.

Bunun şirkete ait Balıkesir ili, Sarıalan mevkiindeki altın maden sahasında gerçekleştirilmesi planlanan üretim faaliyetlerine yönelik tesis için kullanılacağı belirtildi.

CVK Maden, siparişin toplam bedelinin yaklaşık 12.181.815,00 TL+KDV (450.000-USD+KDV) olduğunu kaydetti.

GCM Yatırım Banner
CVK Maden Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin borsada (CVKMD) kodlu hisselerine göz attığımızda saat 17.19 itibarıyla yüzde 3,04’lük düşüş ile 364,1 TL’den işlem gördüğü saptandı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.