Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bayram Mesajı: Birlik Beraberlik Vurgusu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Erdoğan mesajında birlik beraberlik vurgusunda bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bayram Mesajı: Birlik Beraberlik Vurgusu
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla video mesaj yayımladı ve tüm vatandaşların Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Ramazan Bayramı’nın milletimiz, İslamn alemi ve tüm insanlık için huzura ve esenliğe vesile olmasını dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bir tarafta Ramazan’ı uğurlamış olmanın hüznü, diğer tarafta da insana ait tüm güzelliklerin sembolü olan bayrama ulaşmanın sevinci kalplerimizi dolduruyor. Rabbime millet olarak bizleri sağlık ve afiyet içinde bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşturduğu için hamdediyorum.” açıklamasında bulundu.

Bayramların kırgınlıkların giderilmesi, küskünlerin barışması için önemli fırsatlar olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bayram vesilesiyle, annelerimiz, babalarımız, akrabalarımız yanında; yetimleri, öksüzleri, şehit çocuklarını ziyaret etmeyi, onların da gönüllerini almayı lütfen ihmal etmeyelim” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Birlik Beraberlik Mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Birlik Beraberlik Mesajı

Bayram süresince muhtaçları, düşkünleri, yaşlıları ve ülkemize sığınan mazlumların unutulmamasını dileyen Erdoğan, birlik beraberlik vurgusunda bulundu.

GCM Yatırım Banner

Erdoğan mesajında, “Varsın birileri kavgadan, kargaşadan bahsetsin. Varsın birileri, nefret söylemleriyle bayram sevincimize gölge düşürmeye çalışsın. Varsın birileri, çevremizdeki ateşi ülkemize taşımak için provokasyon peşinde koşsun. Biz bu tuzaklara asla düşmeyecek, hiç kimsenin bizi bölmesine, bizi birbirimize düşürmesine müsaade etmeyeceğiz” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan Bayramı’nın 85 milyonun kucaklaştığı, helalleştiği bir “büyük kardeşlik şölenine” dönüşmesini temenni etti.

Sürücülere Trafik Uyarısı

Bayram dolayısıyla yola çıkacak sürücülerden, kendilerinin, sevdiklerinin ve de başkalarının canlarını tehlikeye atacak adımlardan kaçınmalarını, trafik kurallarına harfiyen uymalarını isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “güvenli bir yolculuk için ‘bayramınız kemerli olsun’ diyoruz” mesajını verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bayram mesajını tamamlarken, Pençe-Kilit Harekâtı başta olmak üzere, bu bayram gününde vatanın bekası, milletin huzur ve esenliği için sınırların içinde dışında görev yapan güvenlik güçlerine teşekkür etti.

Erdoğan sözlerini “Aziz şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, kahraman gazilerimizi şükranla selamlıyorum. Vatandaşlarımızla birlikte yurt dışında yaşayan kardeşlerimizin, soydaşlarımızın ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. Bayramınız mübarek olsun.” ifadeleri ile tamamladı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.