Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Cumhurbaşkanı Erdoğan Enflasyonda Düşüş için Yıl Sonunu İşaret Etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli’de gerçekleştirilen mitingde vatandaşlara seslendi. Ayrıntılar geliyor…
Cumhurbaşkanı Erdoğan Enflasyonda Düşüş için Yıl Sonunu İşaret Etti
HABER GİRİŞ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizli’de partisince düzenlenen mitingde açıklamalarda bulundu. Erdoğan’ın gündeminde ekonomi de vardı. Enflasyonun sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın karşı karşıya kaldığı bir baş ağrısı olduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, 6 Şubat’ın yaralarının sarılması için çalışmaların devam ettiğini, 5 depremzede şehri ziyaret ettiklerin, 40 bine yakın deprem konutunu hak sahiplerine teslim ettiklerini söyledi.

Erdoğan, yıl sonu için hedeflerinin 200 bin konutu hak sahipleriyle buluşturmak olduğunu belirterek, “Deprem bölgemiz için bunları yaparken, diğer şehirlerimizi ve toplumumuzu ihmal etmiyoruz. Devletimizin imkanlarını milletimiz için seferber etmiş durumdayız.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, çalışanları ve emeklileri enflasyona ezdirmemek için verdikleri çabalara milletin şahit olduğunu vurgulayarak, “Hiçbir insanımızın serzenişlerine kulaklarımızı tıkamıyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini karşılamaya gayret ediyoruz. Yıl sonuna doğru enflasyonun düşmeye başlaması ile rahat bir nefes alacağız.” diye konuştu.

Ekonomi başta olmak üzere her alanda hedeflere ulaşacaklarını belirten Erdoğan, “Bu vatan topraklarını evlatlarımıza en huzurlu, en güvenli, en müreffeh şekilde teslim etmek boynumuzun borcu. Son 10 yılda yaşadıklarımız başka ülkenin başına gelse, şimdiye darmadağın olmuştu. Bekleyenlerin hevesleri bir kez daha kursaklarında kalacak.” ifadelerini kullandı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın