Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Cosmos Holding Bağlı Ortaklığı 12,4 Milyon Liralık İş Aldı

Cosmos Holding’in bağlı ortaklığı Mekatronik Yapı Taahhüt Sanayi ile bir müşterisi arasında milyon liralık iş sözleşmesi yapıldı.
Cosmos Holding Bağlı Ortaklığı 12,4 Milyon Liralık İş Aldı
HABER GİRİŞ

Cosmos Yatırım Holding A.Ş. yeni iş ilişkisine dair bildirimi yatırımcılarıyla paylaşmak için Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) iletti. Yapılan açıklamaya göre Cosmos’un bağlı ortaklığı Mekatronik Yapı Taahhüt San. A.Ş., yurt içi bir müşteri ile hassas kontrollü temiz oda ve arge laboratuvarı kurulumuna yönelik sözleşme imzaladı.

Bugün (30.01.2023) yapılan sözleşmenin bedelinin KDV dahil 12.390.000 TL olduğu belirtilirken, şirketin cirosuna ve karlılığına olumlu katkı sağlayacağı aktarıldı.

Şirket bu ay içinde dört tane daha yeni iş ilişkisi açıklaması yaptı.

10 Ocak’ta yaptığı açıklamada bağlı ortaklığı Cosmos Mühendislik A.Ş. ile yurt içindeki bir müşterisi arasında KDV dahil 22.071.949 TL bedelli, hava kanalı imalatına yönelik yeni bir iş akdinin imzalandığı bildirildi.

17 Ocak’taki KAP bildiriminde yine Cosmos Mühendislik’in yurt içinde endüstriyel bir tesisin proses, mekanik projelendirme ve uygulama işlerine yönelik, KDV dahil 38.296.900 TL sözleşme imzalandığı aktarıldı.

GCM Yatırım Banner

Cosmos Mühendislik 19 Ocak’ta yurt içindeki yeni bir müşterisi ile endüstriyel bir tesisin skada ve otomatik kontrol sistemleri altyapısı, projelendirme, uygulama ve devreye almaya yönelik KDV dahil 12.472.600 TL, 24 Ocak’ta ise KDV dahil 6.903.000 TL bedelli elektrik ve mekanik taahhüt sözleşmesi imzaladı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.